باکس گل یاسمین

باکس گل یاسمین

باکس گل یاسمین

$‎31.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

باکس یاسمین از جمله باکس گل هایی است که می توانید ترکیبی وحشی از گل ها و برگ های سبز را در آن به زیبایی مشاهده کنید. با سفارش آنلاین باکس گل یاسمین دوستان خود را از راه دور سورپرایز کنید. این باکس زیبا شامل گل های آلسترومریا، رز هلندی و داودی است که با برگ های زیبا و فراوان ترکیب شده اند. وجود گل های رز هلندی سفید با لبه های صورتی و داودی های پر از گلبرگ های کوچک و شاخه های آلستر با گلبرگ های خالدار درون یک کالر باکس، ترکیبی از گل ها با رنگ های جذاب را به وجود آورده تا هر مخاطبی با دریافت آن به وجد آمده و دچار قلیان احساس شود. چیدمان گل های این باکس از سمت چپ بالا شروع شده و تا گوشه راست آن ادامه دارد. در واقع این گل های صورتی رنگ هستند که این بار از لابلای انبوهی از برگ های سبز خودنمایی می کنند. این چینش و آراستگی از جمله هنرهای گل آراهایی است که با سال ها تجربه در این زمینه، آنچه از زیبایی لازم است را در این باکس گل گرد آورده اند. این باکس گل مناسب برای سورپرایز جشن تولد، تبریک عروسی و نامزدی، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، مراسم خواستگاری، عیادت از بیمار، مراسم افتتاحیه و یا برای عذرخواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 40 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل آلسترومریا، رز هلندی و داودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل یاسمین
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط