سفارش آنلاین سبد مایحتاج پروتئین به ایران

سبد مایحتاج پروتئین

سبد مایحتاج پروتئین

$‎131.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل بازار سبدی ویژه شامل مواد غذایی حاوی پروتئین، با کیفیت عالی، مرغوب و بهداشتی برای عزیزان شما فراهم کرده است. این امکان وجود دارد که سبد فوق را در دو سایز استاندارد و لوکس سفارش دهید. جهت اطلاع از خواص محصولات به انتهای صفحه مراجعه نمایید.
استاندارد : مرغ کامل (وزن بین ۱.۵ الی ۲ کیلوگرم)، ماهی قزل آلا(وزن حدود ۵۰۰ گرم)، گوشت بوقلمون (وزن حدود ۱ کیلوگرم)، میگو (وزن حدود ۵۰۰ گرم).
لوکس : مرغ کامل (وزن بین ۳ الی ۴ کیلوگرم)، ماهی قزل آلا(وزن حدود ۱ کیلو گرم)، گوشت بوقلمون (وزن حدود ۲ کیلوگرم)، میگو (وزن حدود ۱ کیلوگرم).

شرایط و ضوابط
شکل و تزیین سبد، همچنین نوع بسته بندی کالاها ممکن است با عکس متفاوت باشد. در صورت موجود نبودن مرغ کامل سبز بدون آنتی بیوتیک، مرغ ساده جایگزین خواهد شد.

بیشتر بدانیم:
مرغ سبز : مرغ های سبز، هیچ نوع آنتی بیوتیکی دریافت نمی کنند. این مرغ ها در طول دوره پرورش، ۳ بار به وسیله سازمان دامپزشکی کشور آزمایش می شوند و اگر نتایج آزمایش ها نشان دهد در هر ۳ نوبت بدنشان فاقد داروهای نامبرده بوده، مجوز عرضه به عنوان مرغ سبز را دریافت خواهند کرد. اگر وجود هرگونه آنتی بیوتیک یا داروهای ضدکوکسی دیوز در بدن این مرغ ها ثابت شود، دیگر نشان مرغ سبز برای فروش به آنها داده نمی شود.
ماهی قزل آلا : قزل آلا یکی از منابع خوب آهن است و آهن در خونسازی و همچنین در حفظ مقاومت بدن در برابر میکرو ها نقش مهمی به عهده دارد. آهن موجود در قزل آلا به گونه ای است که جذب آن در دستگاه گوارش آسان بوده و به خوبی در بدن به مصرف می رسد . علاوه بر آن آهن موجود در قزل الا، جذب آهن منابع گیاهی را هم افزایش می دهد بنابراین نقش مهمی در پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن به عهده دارد.
میگو : میگو غذایی بسیار پرارزش است و از منابع بسیار مفید پروتئین دریایی محسوب می شود. مصرف آن برای تمام سنین مناسب و مفید است. حتی کودکان بعد از یک سالگی می توانند از این ماده غذایی مفید استفاده کنند. چند مورد از خواص بی نظیر میگو شامل مواردی مانند ضد فشار خون، سرشار از سلنیوم،  ضد آلزایمر، ضد کم‌خونی، منبع پروتئین و کلسترول خوب می باشد.
بوقلمون : گوشت بوقلمون بدون پوست، به طور طبیعی چربی کمی دارد که معادل 1 گرم چربی در هر 30 گرم گوشت است، لذا کسانی که دارای رژیم غذایی کم‏ چربی هستند، می ‏توانند از آن استفاده کنند. 150 گرم گوشت بوقلمون حدود نیمی از اسید فولیک مورد نیاز روزانه را تامین می کند. همچنین منبع خوبی از پروتئین، سلنیوم، روی و پتاسیم و ویتامین‏های B1 ، B3 ، B6 و B12 و اسید آمینه تریپتوفان است. بوقلمون کلسترول بد خون را کاهش می ‏‏دهد، آرامش و سرحالی ایجاد می‏ کند، از سرطان جلوگیری می‏کند، ترشح هورمون تستسترون را افزایش می‏دهد، سیستم ایمنی را تقویت می‏کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد مایحتاج پروتئین
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط