رستوران تاج محل (ناهار/شام)

رستوران تاج محل (ناهار/شام)

رستوران تاج محل (ناهار/شام)

$‎19.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
گل رز 3 تایی
$‎5.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎9.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
ماگ استار باکس
$‎10.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
شکلات ایرانی
$‎4.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
امکان تحویل همین امروز

شما میتوانید عزیزانتان را برای صرف ناهار و یا شام به رستوران زیبا و مجلل تاج محل دعوت کنید.تاج محل یکی از بهترین گزینه ها برای شبی خاص در زندگیتان است.تاج محل یکی از معروف ترین رستوران های هندی ایران با تنوع گسترده ای از غذاها ی هندی می باشد چنان چه به دنبال شبی خاطره انگیز برای عزیزانتان هستید پشنهاد ما به شما رستوران تاج محل است.کارت ووچر برای عزیزانتان ارسال میشود و هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید.

 

 

ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. ووچرهای فعلی تا پایان سال جاری شمسی مهلت دارند.
رزرو رستوران به عهده گیرنده ووچرها می باشد. عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با رستوران مذکور تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز در رستوران بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.
در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید.
این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منوی غذا:
غذاهای تندوری
غذاهای دریایی
غذاهای مخصوص برنج
کاری گوشت گوسفند
کاری مرغ
سبزیجات
نان های مخصوص هندی

دسر
سوپ و پیش غذا
نوشیدنی ها

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:رستوران تاج محل (ناهار/شام)
محصولات مرتبط