پکیج شکیبا

پکیج شکیبا

پکیج شکیبا

$‎36.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شکلات هدیه یا  خرید باکس شکلات برای هدیه، انتخابی عالی و البته خاص برای مناسبت‌های گوناگون است. بسیاری از خوش‌سلیقه‌ها این قضیه را فهمیده‌اند و از همین رو است که خرید باکس شکلات هدیه در سال‌های اخیر افزایش داشته‌است. پکیج ولنتاین شکیبا از جمله‌ی همین باکس‌های شکلات هدیه است. این پکیج زیبا و پرمحتوا انتخابی فوق‌العاده برای کسانی است که با خرید باکس شکلات هدیه به‌دنبال خوش‌حال‌کردن و البته سورپرایزکردن عزیزشان هستند.

ویژگی‌های پکیج ولنتاین شکیبا
این پکیج پرمحتوا باوجودی‌که «ولنتاین» نام دارد، فقط و فقط برای روز ولنتاین نیست بلکه آن را در روزهایِ دیگر سال، در مواقعی که می‌خواهید احساس‌تان را به طرف‌مقابل منتقل کنید، نیز می‌توانید استفاده کنید. پکیج ولنتاین شکیبا در وهله‌ی نخست، حاوی یک باکس قلبی‌شکل است. برای آن‌که این پکیج در نگاه نخست پکیجی مناسب برای هدیه‌دادن به معشوق باشد، باکس قلبی‌شکل آن لازم و ضروری است. در باکس قلبی شکل بزرگ یک باکس قلبی شکل کوچکتر قرار گرفته که با میخک سرخ پر می شود.

جز جعبه‌ی  قلبی‌شکل، این باکس شکلات برای هدیه  از یک عروسک تینی قرمز بسیار شیک برخوردار است. این عروسک نیز از ملزومات پکیج ولنتاین است و به‌نوعی اگر عروسک در پکیج نبود، شاید پکیج چندان گزینه‌ی مناسبی برای هدیه‌دادن نبود؛ اما آن‌چیزی که پکیج ولنتاین شکیبا را به گزینه‌ای عالی برای علاقه‌مندان به خرید باکس شکلات هدیه یا کلاً شکلات هدیه تبدیل می‌کند، وجود چند نوع شکلات از برندهای مشهور جهان است. در این پکیج شکلات‌هایی از برندهای مشهور مرداس (Merdas)، ام‌اند‌ام (M&M)، بونتی (Bounty)، کیندر (Kinder) و اسنیکرز (Snickers) قرار دارند.

افزون بر شکلات و عروسک، یک ماگ عاشقانه و زیبا نیز یکی از اجزای این پکیج است. روی این ماگ طرحی از بوسه به بهترین شکل حک شده‌است.

خلاصه آن‌که چنان‌که در پی خرید شکلات هدیه یا باکس شکلات هدیه هستید بدون‌تردید می‌توانید روی پکیج ولنتاین شکیبا حسابی ویژه باز کنید و آن را در زمره‌ی اولویت‌های نخست‌تان قرار دهید.

ارسال باکس شکلات هدیه به تهران و کرج
چه در تهران و کرج باشید، چه در سایر شهرستان‌ها، در هر صورت می‌توانید نسبت به سفارش آنلاین شکلات هدیه در گل بازار اقدام کنید. سعی ما بر این است که در سریع‌ترین زمان باکس شکلات را به آدرس مورد نظر شما ارسال کنیم.

ارسال باکس شکلات هدیه به شهرستان
جز تهران و کرج، امکان ارسال باکس شکلات هدیه به شهرستان‌های دیگر نیز فراهم است، اما ازآن‌جاکه ارسال به شهرستان – برخلاف تهران و کرج – با پست انجام می‌گیرد، شکلات هدیه ممکن است 1 الی 3 روز کاری بعد از سفارش به گیرنده تحویل داده شود.

شرایط و ضوابط

در صورت موجود نبودن، رنگ و طرح روی جعبه و ماگ محصول ممکن است با عکس متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج شکیبا
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط