سفارش آنلاین گلدان‌ گل آلسترومریا | گل بازار

گلدان گل آلسترومریا

گلدان گل آلسترومریا

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید گل های رنگارنگ و زیبا درون گلدان شیشه ای می تواند به اندازه هر هدیه دیگری هیجان انگیز باشد. سفارش آنلاین گلدان گل آلسترومریا، با گل های زیبای آلسترومریا و یک گلدان شیشه ای، می تواند یکی از بهترین هدیه های شما برای عزیزان تان باشد. شما با خرید آنلاین گلدان گل آلسترومریا صاحب یک دسته گل با گل های رنگی خواهید شد. گل های آلسترومریا با گلبرگ های لطیف و خالدار خود یکی از پایه ثابت ترین گل ها در طراحی گلدان ها و دسته های گل محسوب می شود. نحوه چینش و طراحی این گل ها درون این دسته گل به صورتی است که به هر گوشه از آن نگاه کنید یک رنگ شاد و زیبا می بینید. یکی از ویژگی های این محصول وجود گلدان شیشه ای است که گل ها در آن قرار دارد. شما پس از دریافت محصول به راحتی می توانید گلدان را از آب پر کرده و با قرار دادن گل ها درون آن تا مدت ها از زیبایی آن ها لذت ببرید. گل آلسترومریا نماد، فداکاری و از خود گذشتگی، حمایت و پشتیبانی و همچنین دنبال کردن رویاها است. آنچه که در این گلدان گل مشهود است، یک طراحی شیک و مدبرانه توسط گل آراهای حرفه ای است که با چینشی ساده چنین محصول شیکی را به وجود آورده اند. در مناسبت هایی مانند روز مادر، روز پدر، روز پزشک، روز معلم، خواستگاری، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و حتی افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه می توانید این گل را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 40 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل آلسترومریا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط