گلدان گل پنبه

گلدان گل پنبه

گلدان گل پنبه

قیمت عادی $‎35.95 قیمت ویژه $‎28.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر دوست دارید یک گلدان گل زیبای ماندگار با تم زمستانه هدیه بدهید، سفارش آنلاین گلدان گل پنبه یک انتخاب شایسته برای خوشحال کردن عزیزان شما است. گل های سپید و زیبای پنبه با زیبایی وصف ناشدنی خود این روزها بسیار پرطرفدار شده به گونه ای که در طراحی دکوراسیون خانه ها یک المان شیک و جذاب به حساب می آید. خرید آنلاین گلدان گل پنبه با گلدانی طلایی و شیک همچنین با گل های پنبه مناسب ترین هدیه برای کسانی است که عاشق گل های خشک هستند. شما با خیال راحت می توانید این گلدان را تهیه کنید و تا مدت ها و شاید تا سال ها آن را نگهداری کنید، چرا که گل های آن نمی میرد، پلاسیده نمی شود، بو نمی گیرد و درنتیجه هرگز از بین نمی رود. ترکیب رنگ گل های سفید پنبه به همراه رنگ طلایی گلدان آن چنان زیبایی و جلوه ای پیدا می کند که در هر گوشه از خانه قرار بگیرد، جذابیت خیره کننده ای همانند حس سپیدی زمستان به آن مکان می دهد. شما می توانید این گلدان جذاب و خاص را در مراسم افتتاحیه سورپرایز تولد، عذرخواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، سالگرد ازدواج، روز زن و روز مادر و... برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 50 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل پنبه می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گل های خشک به آبیاری نیازی ندارند. تمام مدت در جای خشک نگهداری شوند.
این گل ها را از نور مستقیم خورشید دور نگهدارید.
از تکان دادن مدوام این گل ها خودداری کنید و برای نگهداری بهتر در یک جای ثابت قرار دهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل پنبه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط