گلدان رز آنیسا

گلدان رز آنیسا

گلدان رز آنیسا

$‎76.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید گل رز یکی از بهترین هدیه هایی است که می توان برای بیان حس درونی در نظر گرفت. سفارش آنلاین گلدان رز آنیسا با وجود گل های رز لب صورتی می تواند تمام احساس شما نسبت به مخاطب تان را با زبان زیبای گل های بیان دارد. گل های رز با تنوع رنگ و گلبرگ های شیک و پیچیده درهم، همواره یکی از پر طرفدار ترین گل ها در همه جهان بوده است. یک گلدان سرامیکی و سفید که گل های سفید با لبه های صورتی و انبوهی از برگ های سبز در آن چیده شده است، تمام زیبایی است که با سفارش آنلاین گلدان گل رز آلیسا دریافت خواهید کرد. گل رز لب صورتی یا لب ماتیکی، گل رز دو رنگی است که این روز ها هدیه دادن آن طرفداران زیادی پیدا کرده است. این گل ها نماد قدردانی، تحسین، ظرافت، بی گناهی و شادی است. در واقع شما با خرید گلدان گلی پر از رز های لب صورتی حس شادی و قدردانی را در مخاطب تان ایجاد می کنید. گل آراهای گل بازار با سال ها تجربه توانسته اند گلدانی زیبا و جذاب برای خوشحال کردن عزیزان تان طراحی کنند تا در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و یا حتی برای مراسم افتتاحیه مکانی جدید آن ها را غافلگیر کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 45 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان رز آنیسا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط