گلدان رز مینو

گلدان رز مینیاتوری مینو

گلدان رز مینیاتوری مینو

$‎72.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

در شلوغی و بی‌زمانی این روزها، سفارش آنلاین گلدان گل رز مینیاتوری مینو یک راهکار مناسب برای ذخیره زمان و جلوگیری از هدر رفت وقت است. این گلدان گل شامل رزهای مینیاتوری رنگی است که در تنگی شیشه‌ای قرار گرفته اند. خرید آنلاین گلدان گل رز مینیاتوری یک سورپرایز طلایی است برای یک محبوب شاد و پر انرژی! اگر قصد ابراز عشق و بیان پیامی عاشقانه را دارید و نمی‌دانید که چگونه این کار را انجام دهید؛ ما سفارش آنلاین گلدان رز مینیاتوری مینو با گل های رز رنگارنگ و کوچک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. رزهای مینیاتوری به زیبایی رز های هلندی اما در ابعاد کوچک تر است. در این گلدان نیز از رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی آن استفاده شده تا همچون کوچه های پاییزی پر از رنگ های گرما بخش باشد. گل های زرد مینیاتوری نماد دوستی، صورتی نماد سپاس، تشکر و ستایش، سفید نماد پاکی و قرمز آن نیز نشان از عشق و محبت حقیقی دارد. همه این مفاهیم درون یک گلدان گل جمع شده اند تا پیام رسان احساسی ترین حس های درونی شما برای محبوب تان باشد. این چینش و ترکیب رنگ به صورت هنرمندانه ای توسط گل آراهای حرفه ای گل بازار طراحی شده اند تا آنچه برای خوشحال کردن عزیزان تان لازم است را فراهم آورد. شما می توانید این گلدان را به عنوان یک هدیه ویژه در مناسبت هایی مانند تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی و حتی برای مراسم افتتاحییه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز مینیاتوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان رز مینیاتوری مینو
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده