گلدان گل فریزیا

گلدان گل فریزیا

گلدان گل فریزیا

$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

معلوم نیست زمستان چه سرّی دارد که گل هایش را اینقدر خوش عطر و بو می کند! قطعا اگر اهل گل خریدن باشید تا کنون گل های زمستانی مانند نرگس و فریزیا را به خانه برده اید. خرید آنلاین گلدان گل فریزیا از جمله محصولاتی است که با توجه به عطر و بویی که از خود ساطع می کند هر دلی را مجذوب خود خواهد کرد علاوه بر عطر بویی که گل های فریزیا دارند ظاهر زنگوله ای با رنگ های گرمی مثل بنفش، قرمز، زرد، سفید و... نیز از دلایلی است که شما را به این وا می دارد که با سفارش آنلاین گلدان گل فریزیا دسته ای رنگارنگ از آن را به خانه ببرید و یا به عزیزی هدیه کنید. گلدانی نقره و زیبا با خوشه هایی پر از گل های رنگارنگ که همچون گنبدی در بالای گلدان خوش می درخشد، همان هدیه ای است که شادی، هیجان و شعف را به خانه عزیزان تان هدیه می کند. گل فریزیا نماد اعتماد و بی گناهی است. ترکیب گلدانی خمره ای و گل های خوش رنگ و لعاب فریزیا تدبیری است که گل آراهای حرفه ای گل بازار در جهت خوشحال کردن شما و عزیزان تان اندیشیده اند تا آنچه تقدیم می کنید، سراسر زیبایی و جذابیت باشد. خرید این گلدان گل مناسب برای تبریک عروسی و نامزدی، تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، اولین دیدار عاشقانه، استقبال از مسافر جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذرخواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه و یا هر تبریک دیگری است که می خواهید در آن عزیزان تان را سورپرایز کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 35 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های فریزیا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل فریزیا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
پکیج گل و شکلات قلبی
پکیج گل و شکلات قلبی
امتیاز:
100%
قیمت عادی $‎43.95 قیمت ویژه $‎34.95
دسته گل عروس
دسته گل عروس
قیمت عادی $‎59.95 قیمت ویژه $‎47.95
پکیج سارینا
پکیج سارینا
امتیاز:
100%
$‎25.95
باکس گل و ماکارون گل بانو
باکس گل و ماکارون گل بانو
قیمت عادی $‎35.95 قیمت ویژه $‎28.95