دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه | گل بازار

دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه

دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه

$‎237.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه حاوی 100 شاخه گل رز هلندی قرمز یا سفید است که کنار هم چیده شده اند. شما با سفارش آنلاین دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه هم می توانید صاحب 100 شاخه گل رز قرمز آتشین شوید و یا اینکه 100 شاخه گل رز سفید هلندی سفارش دهید، تا به سادگی دسته گلی شیک و لاکچری حاوی صد شاخه رز را به منزل محبوب مهربان تان ارسال کنید. هنوز هیچ گلی در دنیا یافت نشده که به زیبایی و محبوبیت رز هلندی باشد. برگ های مخملی با گلبرگ های فراوان و تو در تو، تنوع رنگی زیاد، زیبایی چشمگیر و ماندگاری بالا از جمله عوامل این محبوبیت به شما می رود. گل رز سفید نمادی از معصومیت، پاکی، احترام و طهارت است و بنابراین می‌ توانید آن را به‌ عنوان هدیه برای کسانی که برای آن‌ها احترام فراوانی قائل هستید ارسال کنید. گل رز قرمز هم از دیرباز یکی از بهترین ابزارها برای انتقال مهر و عشق بوده و هنوز هم از آن به همین منظور استفاده می‌ شود. همه این صد شاخه گل توسط گل آراهای حرفه ای گل بازار در کنار هم قرار می گیرند و در انتها همه ساقه های آن با کنف دور تا دور بسته می شود تا یک دسته گل ساده در عین حال کلاسیک را به وجود آورند. شما می توانید این گل ها را برای مراسم خواستگاری، ولنتاین، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، عذر خواهی از یک دوست و همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان تان انتخاب کنید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 70 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز ساقه بلند 100 شاخه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط