سفارش آنلاین ادکلن زنانه EMPER Gorgeous | گل بازار

ادکلن زنانه EMPER Gorgeous

ادکلن زنانه EMPER Gorgeous

$‎28.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

عطرهای شیرین و تند از بهترین انتخاب هایی هستند که می توان در فصول سرد داشت و در بین ادکلن های زنانه که چنین رایحه ای دارند ادکلن زنانهEMPER Gorgeous  از بهترین ها است. ادکلن زنانه EMPER Gorgeous  با رایحه ی شیرین خود مشام هر صاحب ذوقی را نوازش می کند و بوی تند آن وقار و جذابیتی خاص به هر بانو می بخشد . رایحه ی ادکلن زنانه EMPER Gorgeous  بیش از هر چیز لطافت نهفته در طبیعت را تصویر می کند و انسان را در آغوش مادر زمین به آرامش می رساند .

 نت های ابتدایی ادکلن زنانهEMPER Gorgeous   ترکیبی از رایحه ی تمشک و پرتقال هستند و از همان آغاز شما را شیفته خود می کنند. نت های دوم ادکلن EMPER GOURGES ‌ ترکیب هنرمندانه ای از رایحه های عنبر، شمعدانی، یاسمین و فریزیا هستند. رایحه دوم این ادکلن ماندگاری زیادی دارد و در نهایت جای خود را به عطر وانیل و مشک می دهد.

ادکلن EMPER GOURGES در ظرف ۸۰ میلی لیتری عرضه شده و برند امپر خلاقیت و هنر چشم نوازی را در طراحی آن به کار گرفته است . رنگ سیاه بطری در کنار یک نوار طلایی رنگ ، هارمونی خاصی را شکل داده اند و حالت پاپیون در بطری نیز جذابیت آن را دوچندان کرده است .

شما می توانید ادکلن EMPER GOURGES اصل را از فروشگاه اینترنتی گل بازار تهیه کنید و آن را در روزهای خاصی مثل روز مادر ، روز دختر ، سالگرد ازدواج ، سالگرد تولد به عزیزان تان هدیه دهید . شما همچنین می توانید در کنار ادکلن EMPER Gorgeous سایر محصولات گل بازار مثل انواع سبد ، دسته یا باکس گل ، انواع کیک ، صنایع دستی ایران و سایر محصولات متنوع فروشگاه را هم سفارش دهید.

گل بازار اصالت و کیفیت ادکلن EMPER GOURGES را تضمین می کند . در ضمن این محصول قابل ارسال برای تمامی شهرهای ایران است.

عطر ادکلن امپر جورجیوس Emper Gorgeous، عطری زنانه، جذاب و شیرین است. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. نت های این عطر را در ابتدا شکوفه درخت پرتقال و تمشک تشکیل می دهد. در نت میانی این عطر یاسمن، فریزیا، گل آفتاب گردان و عنبر وجود دارد و در نت پایانی وانیل و مشک است که این عطر را به اوج اقتدار خود می رساند.
مشخصات
•    حجم 80  ميلي‌ليتر
•    رایحه اولیه: شکوفه پرتقال – رازبری
•    رایحه میانی: گل یاس – مانگا – گل گاو زبان – عنبر
•    رایحه پایه: وانیل – مشک

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:ادکلن زنانه EMPER Gorgeous
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده