تور کامل رستوران گردان برج میلاد

پکیج بازدید از برج میلاد به همراه شام

پکیج بازدید از برج میلاد به همراه شام

$‎32.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

در صورتی که قصد سفارش دادن هدیه ای هیجان انگیز برای ارسال به عزیزانتان را دارید، تور کامل برج میلاد انتخاب بسیار مناسبی می باشد. دعوتنامه تور به همراه ووچرهای بازدید و شام در تاریخ درخواستی شما به مخاطبتان تقدیم خواهد شد. با توجه به تاریخ انقضای درج شده روی ووچرها هر روزی که عزیزانتان قصد رفتن به تور را داشتند از چند روز قبل با شماره های نوشته شده روی ووچرها باید تماس بگیرند و رزرو را انجام دهند. تور به این صورت شروع خواهد شد که برای عزیزان شما سرویس ایاب‌ذهاب جهت رفتن به برج میلاد ارسال خواهد شد. پس از رسیدن به برج میلاد ابتدا عزیزانتان به بازدید کامل از برج میلاد شامل سکوی دید باز، گنبد آسمان، گالری هنری و موزه سکه خواهند پرداخت و پس از گذراندن ساعاتی لذت بخش به رستوران گردان برج میلاد برای صرف شام خواهند رفت که بصورت بوفه و سلف سرویس می باشد و به میزان دلخواه می توانند از سرویس شام استفاده کنند و پس از اتمام روز توسط ماشین شرکت به منزل باز خواهند گشت. منوی غذای این رستوران را می توانید در پایین صفحه مشاهده کنید.
زمان شام : ۲۰ الی ۲۳

 

 

 

شرایط و ضوابط
ووچرهای رستوران میلاد دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند که عزیزان شما بعد از دریافت دعوتنامه تور، باید تا آن تاریخ از تور استفاده کنند. جهت اطلاع از تاریخ انقضای بلیط های فعلی با ما تماس بگیرید.
ووچرهای رستوران میلاد در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. جهت اطلاع از تاریخ انقضای بلیط های فعلی با ما تماس بگیرید.
رزرو رستوران به عهده گیرنده ووچرها می باشد. عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با رستوران مذکور تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز در رستوران بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.
در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید
این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند
برای ورود به رستوران عزیزان شما با در دست داشتن ووچرهای رستوران که ما به آن ها تحویل می دهیم، بدون پرداخت هزینه ورودی می توانند وارد برج شوند و به رستوران راهنمایی خواهند شد.

منوی غذایی
بشقاب ایرانی
بشقاب پرندگان
بشقاب استیک
بشقاب دریایی  
ميز اوردور با (سالاد، سوپ، دسر)
نوشیدنی ها

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج بازدید از برج میلاد به همراه شام
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط