بوفه صبحانه رستوران نایب تهران

رستوران نایب تهران (بوفه صبحانه)

رستوران نایب تهران (بوفه صبحانه)

گل بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا عزیزانتان را به شعبه ساعی رستوران نایب در تهران دعوت کنید. رستوران فوق با ارائه غذاهای با کیفت جزء برترین رستورانهای شهر تهران محسوب می شود. شما برای هر نفر از عزیزانتان می توانید یک ووچر تهیه نمایید و هر ووچر به یک نفر تعلق می گیرد. عزیزانتان تا دو ماه فرصت دارند در تاریخ دلخواه خود برای صرف صبحانه به رستوران بروند. سرویس صبحانه به صورت بوفه می باشد و با توجه به تنوع بی‌نظیر غذاها عزیزان شما می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. منوی رستوران شامل بوفه سرد، بوفه گرم و انواع نوشیدنی های سرد و گرم می باشد. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را می توانید در پایین صفحه مشاهده کنید. نشانی : تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از پارک ساعی.

$‎31.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

شرایط و ضوابط
عزیزان شما در هر روزی که بخواهند می توانند به این رستوران برای صرف غذا بروند.
هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید.
ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. ووچرهای فعلی تا پایان سال جاری شمسی مهلت دارند.
رزرو رستوران به عهده گیرنده ووچرها می باشد. عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با رستوران مذکور تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز در رستوران بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.
در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید

این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منوی بوفه صبحانه
بوفه صبحانه سرد
انواع ژانبون ها، انواع مربا، انواع کره، انواع پنیر، خامه ، عسل وخرما، سالاد الویه، انواع میوه تازه فصل
گردو و کشمش و توت تازه، کورن فلکس ساده و شکلاتی، زیتون سبز، گوجه فرنگی و خیار و ...
بوفه صبحانه گرم
سوسیس گریل شده با روغن زیتون، عدسی، ذرت بخارپز با فلفل سبز، مارمالاد توت فرنگی - تاپینگ سیب
 گوجه فرنگی تنوری با پنیر پیتزا، سوسیس هات داگ با سیب زمینی، خوراک لوبیا و ...
نوشیدنی‌ها
آب میوه مخلوط، شیر و شیر کاکائو، چای و قهوه 
انواع نان ها

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:رستوران نایب تهران (بوفه صبحانه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط