سبد میوه

سبد میوه

سبد میوه

$‎44.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

در بین خوراکی ها ، سبد میوه یکی از هدایایی است که برای همه ایام مناسب است . برای عیادت بیمار ، برای مراسم تولد و حتی برای دورهمی های کوچک می توانید روی خرید آنلاین سبد میوه حساب کنید . سبد میوه ای که فروشگاه آنلاین گل بازار عرضه کرده است برخوردار از یک سبد زیبا و شیک است که 5 یا 7 کیلوگرم میوه فصل در آن قرار داده می شود . وزن سبد میوه به انتخاب شما بستگی دارد . در همین صفحه می توانید تعیین کنید که 5 کیلوگرم و یا 7 کیلوگرم میوه درون سبد میوه قرار داده شود.

سورپرایز عزیزان از راه دور با میوه

در یک دورهمی یا هر مراسم دیگر می توانید روی سفارش سبد میوه حساب کنید . چه در ایران باشید و چه در خارج از ایران ، می توانید سبد میوه 5 یا 7 کیلوگرمی را برای ارسال به یکی از شهرهای تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد یا ساری سفارش دهید . کافی است سفارشتان را ثبت کنید و سپس با وارد کردن آدرس مورد نظرتان در یکی از آن شهرها ، منتظر ارسال سبد میوه به آدرس دلخواهتان باشید .

ارسال سریع سبد میوه

در هر زمان که سفارش دهید ، فروشگاه اینترنتی گل بازار در همان روز سفارش شما را آماده و ارسال می کند .در نظر داشته باشید که میوه ها بر اساس میوه های فصل انتخاب می شوند و ممکن است سبد میوه و نوع میوه ها با آن چه که در تصویر می بینید متفاوت باشند ، اما قطعاً وزن میوه ها و کیفیت آن، با بالاترین کیفیت و مطابق وزن ثبت شده خواهد بود. در ضمن برای خرید انواع هدیه برای سایر مناسبت ها می توانید افزون بر سبد میوه بر روی سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل بازار حساب کنید.


شرایط و ضوابط
میوه ها با توجه به فصل انتخاب می شوند.
تزیین، نوع میوه ها و شکل سبد متناسب با وزن میوه ها ممکن است با تصویر متفاوت باشد. 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد میوه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط