سفارش اینترنتی ارسال پکیج شکلات به ایران

پکیج شکلات ویژه

پکیج شکلات ویژه

امتیاز:
93% of 100
$‎24.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

چنان‌چه به‌دنبال خرید هدیه برای عزیزان‌تان هستید، می‌توانید باکس شکلات هدیه را در اولویت‌های‌تان قرار دهید. اخیراً خرید پکیج شکلات یا باکس شکلات برای هدیه بسیار رایج شده و خوشبختانه حرکت درستی است. شکلات نشانه‌ای از شیرینی و سرزندگی است و بدون‌تردید می‌تواند گزینه‌ای عالی برای انتقال حس دوست‌داشتن به دیگران باشد. در واقع در اغلب مواقع هدف هدیه‌دادن، انتقال حس دوست‌داشتن، احترام، قدردانی و محبت است و خوشبختانه شکلات می‌تواند در بسیاری مواقع این هدف، یعنی انتقال احساس، را به‌خوبی برآورده کند. پکیج شکلات ویژه یکی از باکس‌های شکلات فروشگاه اینترنتی گل بازار است و اتفاقاً از محبوب‌ترین پکیج‌های شکلات است. این پکیج شامل انواع شکلات‌های خوش‌طعم از برندهای معتبر کیت‌کت، کیندر، بونتی، نوتلا، اسنیکرز و برندهای دیگر است که همه در جعبه‌ای شیک و مناسب هدیه قرار گرفته‌اند.

در هر کجای ایران که باشید می‌توانید برای خرید پکیج شکلات یا باکس شکلات هدیه این محصول را سفارش دهید. ارسال پکیج شکلات ویژه هم برای تهران و کرج و هم برای سایر شهرهای ایران در سریع‌ترین زمان انجام خواهد گرفت. ازآن‌جا‌که این پکیج شکلات ویژه یک باکس شکلات برای هدیه است، در جعبه‌ای خوش‌جلوه قرار داده خواهد شد و بنابراین می‌توانید آن را به کسی که دوست دارید هدیه دهید.

همچنین این امکان را دارید که با وارد کردن آدرس گیرنده، او را با تحویل ناگهانی باکس شکلات هدیه درب منزل سورپرایز کنید. برای سورپرایز کردن عزیزتان، به‌جز سفارش باکس شکلات هدیه می‌توانید سایر سورپرایزهای گل‌بازار که در همین صفحه قابل‌مشاهده هستند از جمله ماگ، بادکنک، کارت‌پستال، گردنبند، گل و بطری دراژه را نیز سفارش دهید تا همزمان با باکس شکلات هدیه برای گیرنده ارسال شوند.

در نظر داشته باشید که ارسال پکیج شکلات برای تهران و کرج در همان روز سفارش پکیج شکلات انجام خواهد گرفت، ولی برای سایر شهرهای ایران تحویل پکیج 1 الی 3 روز کاری زمان خواهد برد. 


شرایط و ضوابط
برای شهرستان ها با پست ارسال خواهد شد و ۱ الی ۳ روز کاری زمان برای تحویل نیاز است.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج شکلات ویژه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط