خرید اینترنتی کالر باکس صورتی | گل بازار

کالر باکس صورتی

کالر باکس صورتی

$‎53.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

با سفارش آنلاین کالر باکس صورتی، سورپرایزی لطیف، ملیح و خوشرنگ را به عزیزان تان هدیه کنید. این باکس حاوی رز هلندی، گل های میخک رنگارنگ و گل های داوودی است. ترکیب گل های داودی با گلبرگ های کوچک و فراوان همراه با رنگ های صورتی میخک با گلبرگ هایی با لبه های چین خورده و رز های هلندی زیبا و ظریف چنان ترکیبی از رنگ و گل را به وجود آورده که هر مخاطبی با دیدنش به وجد آمده و حسن سلیقه و انتخاب شما را در قلبش می ستاید. چیدمان این باکس به صورتی است که همه گل ها به صورت فشرده و گنبدی درون کالر باکسی صورتی قرار گرفته اند تا انبوهی از گل های زیبا را به صورت مدور بر روی یک باکس بسیار شیک و مدرن به وجود آورند. رنگ صورتی نماد عشق بی قید و شرط، محبت و مهربانی، بخشش، آرامش و مراقبت و انرژی زنانه است. همچنین رنگ سفید نیز نماد خلوص، پاکی، بی گناهی، برابری، سادگی، خودکفایی و شروع جدید است برای همین گل هایی با ترکیب این دو رنگ می تواند یک هدیه کاملا شیک برای خانم هایی باشد که می خواهید عشق خالصانه و پاک خود را به آن ها نشان دهید. آنچه که در این باکس گل مشهود است، تلفیقی زیبا از گل هایی این که با حساسیت و دقت تمام توسط تیم حرفه ای گل آرایی گل بازار انتخاب و با سلیقه در کنار هم چیده شده اند. شما می توانید این هدیه را در مناسبت هایی مانند روز زن، روز مادر، روز ولنتاین، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و یا تشکر، همچنین مراسم افتتاحیه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی، میخک و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کالر باکس صورتی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط