جعبه‌ گل رز قرمز

جعبه‌ گل رز قرمز

جعبه‌ گل رز قرمز

ارتفاع باکس به همراه گل تقریبا ۲۰ سانتی متر است

$‎74.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین جعبه گل رز قرمز یک باکس زیبا و مدرن است که گل های رز قرمز هلندی را در خود جای می دهد. از نظر زیبایی ظاهری، شادابی، طراوت و همچنین طول عمر و ماندگاری گل ها، رز هلندی از محبوبیت و شهرت بیشتری برخوردار است. پس اگر قصد خرید گل رز را دارید سفارش آنلاین جعبه گل رز قرمز که شامل رز های زیبای هلندی هستند گزینه بسیار مناسبی برای شما است. با خرید گل فوق، شما عزیزان تان را به لذت بردن از جعبه گلی مربعی دعوت می کنید که گل های رز قرمز منظم و مرتب در چند ردیف در کنار قرار چیده شده اند. شما با هدیه دادن گل های رز قرمز به عزیزان تان، یک دنیا عشق، احترام و زیبایی را به آنها تقدیم می کنید و با استفاده از زبان گل ها به آنها نشان می دهید که چقدر دوستشان دارید. زیرا که رز های قرمز نماد عشق و دوست داشتن هستند. یک جعبه مشکی با وجود گل های سرخ رنگ، ترکیبی است که گل آراهای حرفه ای گل بازار ویژه سورپرایز کردن عزیزان تان خلق کرده اند. شما می توانید این باکس گل عاشقانه را در مناسبت هایی مانند تبریک تولد، ولنتاین، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، مراسم استقبال، تشکر و قدردانی، سالگرد ازدواج، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه و ... برای عزیزان خود در ایران ارسال کنید.

جزئیات

سایز جعبه حدود 20 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل رز قرمز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط