سفارش دسته گل ترحیم البرز | گل بازار

دسته گل ترحیم البرز

دسته گل ترحیم البرز

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر قصد ارسال گل به سراسر ایران برای مجالس ترحیم و ختم عزیز از دست رفته ای را دارید، سفارش آنلاین دسته گل ترحیم البرز بهترین گزینه است. خرید آنلاین دسته ترحیم گل البرز جهت مجالس ترحیم و عزاداری با گل های رز سفید و با یک کاغذ پیچی و روبان مشکی طراحی شده است تا عزیزان شما را در غمناک ترین مراسم ها تسکین دهد. این دسته گل شامل گل های رز سفید هلندی است که به صورت زیبا و باشکوهی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. طراحی و چیدمان گل ها به گونه ای است که گل های رز سفید به صورت مثلثی از بالا به پایین کنارهم چیده شده اند. سپس با یک کاغذ پیچی شیک احاطه می شوند و در نهایت با یک روبان مشکی پایین آن بسته می شود تا پیام تسلیت و همدردی شما را به خاطر عزیزی از دست رفته به دوستان و آشنایان تان برساند. رنگ سفید این رز ها نماد پاکی و صداقت و همچنین مایه آرامش است. برای همین معانی است که گل های رز سفید معمولا برای تسکین و ایجاد آرامش در مراسم های عزا استفاده می شود. تلفیق رنگ سپید رزها در کنار کاغذها و روبان های مشکی از جمله جلوه و ابهت این دسته گل زیبا است که طراحان و گل آراهای حرفه ای چنین هنرمندانه توانسته اند آن را به وجود بیاورند. اگر بنابر دلایلی نمی توانید در مجلس عزا و یا ترحیم عزیز از دست رفته ای حضور به هم رسانید، با ارسال این دسته گل، موجب تسکین خاطر بازماندگان شوید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 40 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز سفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل ترحیم البرز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط