دسته گل رز  سفید ساقه بلند | گل بازار

دسته گل رز سفید ساقه بلند

دسته گل رز سفید ساقه بلند

$‎94.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل های رز سفید با جذابیت خاص خود می توانند منتقل کننده زیباترین پیام های شما به عزیزان تان باشد. شما با خرید آنلاین دسته گل رز سفید ساقه بلند یک بغل از گل های تازه و زیبا را به عزیزان تان هدیه می کنید. گل های رز از جمله گل هایی است که حتی پیش از انسان ها وجود داشته اند و همواره توانسته اند با شکل خاص، گلبرگ هایی لطیف و مخملی و همچنین تنوع رنگ جایگاهی ویژه به عنوان ابراز احساس در میان آدمیان داشته باشند. شما با سفارش آنلاین دسته گل رز سفید ساقه بلند در هر روزی که مایل باشید می توانید صاحب رز های سفید هلندی شوید. گل رز سفید نشانه‌ای از احترام، پاکیزگی و معصومیت است، بنابراین این دسته گل شکیل با گل رز سفید هلندی می‌تواند گزینه‌ای عالی برای ادای عشق و احترام به دیگران باشد. رز های این دسته گل که با شاخه های بلند کنار هم چیده می شوند، توسط متخصصین گل آرایی گل بازار آماده گردیده اند تا این هدیه بسیار لوکس در عین حال ساده بتواند عزیزان شما را خوشحال و غافلگیر کند. شما می توانید این گل ها را در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، سوپرایز تولد، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، مراسم استقبال، عذر خواهی و دلجویی و مراسم افتتاحیه و یا برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم و درگذشت برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 70 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز سفید ساقه بلند
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده