خرید اینترنتی دسته گل روناک | گل بازار

دسته گل روناک

دسته گل روناک

$‎59.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گاهی دوست داریم با ارسال یک دسته گل عزیزی را به صورت ناگهانی سورپرایز کنیم. سفارش آنلاین دسته گل روناک برای همین منظور طراحی شده است. تصور کنید مخاطب تان در لحظه ای که انتظارش را ندارد توسط یک بغل پر از گل های رز، داودی، آلسترومریا و میخک سورپرایز شود. چقدر می تواند هیجان انگیز و غافلگیر کننده باشد! گل های داودی، آلسترومریا و میخک دارای رنگ بندی های فراوانی است. این تنوع و تلفیق رنگ ها در کنار گل های رز قرمز، دسته گل رویایی و روح پروری را خلق کرده که هر کسی با دیدنش مجذوب و عاشق آن می شود. علاوه بر چینش گل ها در کنار هم، آنچه که بسیار جلب توجه می کند، پیچیده شدن همه گل در کاغذهای رنگی و ضد آب است که در هماهنگی با رنگ گل ها انتخاب شده است. گل های رز قرمز نماد عشق و شیفتگی، آلسترومریا نماد ثروت، خوشبختی، شانس و دوستی و گل های داودی نماد وفاداری است. چه چیزی زیباتر از تقدیم کردن دسته گلی که سرشار از حس های خوب است؟ اگر شما هم به این دسته گل دقت کرده باشید، آنچه که از آن مشهود است، هنر و مهارتی است که در آن به کار رفته است و این حاصل تلاش، تفکر و هنر گل آراهای گل بازار در این حرفه است. شما می توانید این دسته گل را در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و برای افتتاحیه یک مکان جدید برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز، داوودی، آلسترومریا و میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل روناک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط