خرید اینترنتی سبد گل باشکوه | گل بازار

سبد گل باشکوه

سبد گل باشکوه

$‎39.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

این سبد گل بزرگ و لوکس شامل گل های بسیار زیبا و پرطرفدار اورینتال، رز، آنتریوم و آلسترومریا است. یعنی شما با خرید آنلاین سبد گل باشکوه، سبدی بسیار بزرگ، زیبا، جذاب و پرگل را به عزیزان تان هدیه می کنید. گل لیلیوم اورینتال جزء خوشبو ترین و یکی از پرکاربرد ترین گل ها در صنعت گل آرایی محسوب می شود که در این سبد به زیبایی خودنمایی می کند تا با قرار گرفتن این سبد در هر مکانی و با وجود این گل ها فضای آن جا را پر از عطر دل انگیز کند. گل های اورینتال در کنار گل های قلبی شکل آنتریوم و رزهای برطرفدار هلندی، به همراه گلبرگ های لطیف و رنگارنگ آلسترومریا، قلب هر بیننده‌ای را به تپش وا می دارد. با سفارش آنلاین سبد گل با شکوه، عظمت و شکوه عشق را در غالب سبد گلی زیبا و رویایی تقدیم عزیزان تان می کنید. چیدمان این گل های به گونه ای است که گل های آنتریوم سفید در بالا خودنمایی می کنند و در دو بخش پایین تر گل های اورینتال در مرکز و گل های آلسترومریا در اطراف آن چیده شده اند هم چنین گل های رز نیز در سمت چپ آن دیده می شود که بر زیبایی این سبد بیش از هرچیز افزوده است و در نهایت همه گل ها با برگ های سبزی همچون سیکاس احاطه می شوند. این چینش و طراحی زیبا کار دست هنرمندان گل آرای چیره دست گل بازار است که با چنین ظرافتی توانسته اند یک شاهکار زیبا خلق کنند. شما می توانید این سبد بزرگ را برای مراسم خواستگاری، عقدکنان، نامزدی، عروسی، مراسم تقدیر و تشکر، افتتاحیه، جشن فارغ التحصیلی و هر سورپرایز دیگری برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 1 متر و 20 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های اورینتال، رز، آنتریوم و آلستر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل باشکوه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده