سفارش سبد گل لیلیوم صورتی | گل بازار

سبد گل لیلیوم صورتی

سبد گل لیلیوم صورتی

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما با خرید آنلاین سبد گل لیلیوم صورتی که شامل یک سبد بسیار زیباست و گل های رز، لیلیوم های صورتی و آلسترومریا را در خود جای داده، یک هدیه شیک و ارزنده را به عزیزان تان تقدیم خواهید کرد. گل های رز موجود در این سبد از رز های مرغوب و با کیفیت هلندی هستند که به خاطر ماندگاری بسیار زیاد و زیبایی و طراوت بیشتر، در مقایسه با سایر رز ها، از محبوبیت بیشتری برخوردار اند. رز های به کار رفته در این سبد گل، رز های صورتی معروف به لب ماتیکی است که با ظاهری متفاوت جلوه ای خاص به این سبد بخشیده است. در این سبد گل ساده اما شیک از گل های خوش عطر و بوی  لیلیوم صورتی به همراه گل های آلسترومریای با گلبرگ های ظریق نیز استفاده شده تا یک هدیه بسیار ارزنده را برای عزیزان تان پدید آورد. چیدمان این گل ها، که توسط یک تیم زبر دست و ماهر از گل آراهای حرفه ای طراحی شده، به صورتی است که گل های رز لپ ماتیکی در بالا، لیلیوم های بزرگ در مرکز  و گل های آلسترومریا در کناره های قرار گرفته است. رنگ های صورتی زیبای به کار رفته در این سبد گل، آن را تبدیل به هدیه مناسب برای جشن ها و شادی های مختلف کرده است. بنابراین شما می توانید با سفارش آنلاین سبد گل لیلیوم صورتی در جشن ها و مناسبت ها، شادی و سرور را به عزیزان تان تقدیم کنید. این سبد گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، مراسم افتتاحیه، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و حتی افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 65 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز، لیلیوم صورتی و آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل لیلیوم صورتی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط