باکس رز سفید پلکسی

باکس رز سفید پلکسی

باکس رز سفید پلکسی

امتیاز:
100% of 100
$‎35.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل رز سفید پلکسی، جعبه گلی مدرن، زیبا و دلرباست که اوج لطافت و تازگی را به راحتی در نظر مخاطبتان تداعی می کند. باکس و یا جعبه پلکسی، نوعی جعبه مخصوص می باشد که ظاهری بسیار شفاف، دلربا و شبیه به شیشه دارد و جهت نگهداری و یا نمایش گل و یا محصولات خاص مورد استفاده قرار می گیرد. با خرید آنلاین گل رز سفید پلکسی شما یک هدیه زیبا و لاکچری را به عزیزانتان تقدیم می کنید. رز های استفاده شده در این باکس گل زیبا و فریبنده از نوع رزهای مرغوب و اصیل هلندی هستند. رز های هلندی به خاطر شکل، تازگی و طراوت از پرطرفدارترین گل ها در جهان محسوب می شوند. این رز های سفید رنگ و زیبا با آرایشی زیبا و فریبنده درون این جعبه، جلوه ای زیبا و در خور شما و عزیزانتان را خلق کرده که می تواند به راحتی هر دلی را شیفته ی خود سازد. رز سفید رنگ به معنای پاکی و خلوص نیت است و شما با خرید گل رز سفید به شکلی زیبا و رمانتیک، می توانید احساسات واقعی و پاک خود را به عزیزان تان ابراز نمایید. گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی چنین باکس لوکسی به شما کمک می کنند تا یک سورپرایز عالی و هیجان انگیز برای عزیزان تان داشته باشید. شما می توانید این باکس را در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری از دختر محبوب تان، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع، طول و عرض این باکس حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل رز سفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز سفید پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده