فلاور بگ کابوک

فلاور بگ کابوک

فلاور بگ کابوک

$‎39.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین فلاور بگ کابوک از آن دسته هدایایی است که با داشتن تنوع زیادی از گل ها، می تواند برای عزیزان شما خاطر ساز و فراموش نشدنی شود. تنوع گل های این باکس شامل گل های زرد رنگ آفتابگردان، گل های داوودی قرمز، گل های داوودی صورتی، گل های آلسترومریا، گل لیسیانتوس، گل رز مینیاتوی، گل های خشک پامپاس و گل پنبه است. اگر شما هم با دیدن این باکس پر گل علاقمند به خرید آن شده اید، باید به شما برای سلیقه شیک و متفاوت تان تبریک گفت! خرید آنلاین فلاور بگ کابوک با ترکیب و چیدمانی از گل های ریز و درشت درون یک بگ با ظاهری شیک و دلپذیر به شما برای داشتن یک سورپرایز لاکچری و متفاوت کمک می کند. به هر گوشه از این باکس که بنگرید گلی زیبا با گلبرگ هایی رنگی را می بینید که احساس لطافت و تازگی را در شما زنده می کند. مهم نیست چه مناسبتی در پیش دارید و یا می خواهید چه کسی را با آن خوشحال کنید، این باکس گل زیبا می تواند یک هدیه شایسته و برازنده برای هر عزیزی باشد که قصد دارید او را خوشحال و سرزنده ببینید. این باکس گل را می توانید در مناسبت هایی مانند تبریک جشن تولد، برای جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، عذرخواهی و دلجویی، عیادت از بیمار یا روز هایی مانند روز معلم، روز مهندس و... برای پدر و مادر و یا سایر عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 30 سانتی متر و عرض 20 سانت می باشد.
این باکس شامل آفتابگردان، داوودی، آلسترومریا، لیسیانتوس، رز مینیاتوی و گل پنبه می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:فلاور بگ کابوک
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط