مینی کیک تک شاخ | گل بازار

مینی کیک تک شاخ تک نفره

مینی کیک تک شاخ تک نفره

$‎6.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 200 گرم

برای هدیه دادن همواره گزینه های زیادی وجود دارند . با هر مبلغی ، با هر سلیقه ای و در هر جایی می توان هدیه خرید و هدیه داد . چنانچه از عزیزان تان دور هستید ، می توانید در دورهمی ها ، مراسم تولد و هر مراسم دیگری مهر و محبت تان را با خرید آنلاین کیک و ارسال کیک به آدرس عزیزان تان به آن ها منتقل کنید . مینی کیک تک شاخ تک نفره از خوش طعم ترین و زیباترین کیک های عرضه شده در فروشگاه آنلاین گل بازار است . این مینی کیک هم قابلیت ارسال به تهران دارد و هم کرج . هر کجا که باشید و بخواهید عزیزتان را سورپرایز کنید ، کافی است که نسبت به سفارش آنلاین مینی کیک تک شاخ تک نفره اقدام کنید و منتظر ارسال سریع آن به آدرس دلخواه تان باشید .  

مزایای خرید مینی کیک
مینی کیک کوچک تر از کیک های معمولی است ، اما خرید مینی کیک این مزیت را دارد که می توانید چند مینی کیک با شکل و شمایل ها و طعم های مختلف تهیه کنید و به این ترتیب می توانید برای سلیقه های مختلف مینی کیک داشته باشید .

تضمین تازگی کیک
مینی کیک تک شاخ تک نفره در همان روزی که قرار است ارسال شود پخته می شود و بنابراین در تازه ترین حالت به دست گیرنده می رسد . از بابت تازگی کیک ها در فروشگاه گل بازار هیچ دغدغه ای نداشته باشید .

سفارش سورپرایزهای گل بازار
همزمان با سفارش آنلاین مینی کیک تک شاخ تک نفره می توانید سورپرایزهای گل بازار از جمله شمع ، کارت پستال ، جعبه رز سه تایی و بادکنک را در همین صفحه سفارش دهید تا همراه با کیک تک شاخ به آدرس دلخواه تان ارسال شوند.


شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
تزئین و ظاهر کیک در شهرستان ها ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:مینی کیک تک شاخ تک نفره
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط