ناهار/شام رستوران هتل استقلال پارسیان (هیلتون)

ناهار/شام رستوران هتل استقلال پارسیان (هیلتون)

ناهار/شام رستوران هتل استقلال پارسیان (هیلتون)

اعتبار هر ووچر 500 هزار تومان می باشد

$‎22.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

اگر در فکر یک سورپرایز فوق العاده برای عزیزانتان هستید ما پیشنهاد ناهار/شام رستوران هتل استقلال پارسیان (هیلتون) تهران با چشم اندازی غیرقابل توصیف به کوه های شمال تهران و سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را به شما می دهیم. عزیزان شما می‌توانند از سرویس ناهار/شام شامل غذاهای ایرانی که یک وعده غذایی اصلی، دسر، سالاد و نوشیدنی می‌باشد، میل کنند. کارت دعوت این رستوران برای عزیزانتان ارسال می‌شود و آنها می‌توانند تا 2 ماه از آن استفاده کنند. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را میتوانید در پایین مشاهده کنید.

شرایط و ضوابط
هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید.
ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. ووچرهای فعلی تا پایان سال جاری شمسی مهلت دارند.
رزرو رستوران به عهده گیرنده ووچرها می باشد. عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با رستوران مذکور تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز در رستوران بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.
در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید.
این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منوی رستوران
کباب: کباب شیشلیک، کباب کوبیده، جوجه کباب، کباب بختیاری و انواع کبابها
غذاهای فرنگی: کوکتل میگو، بشقاب سرد ، اردور و انواع استیک
پیش غذا: سالاد اندونزی، سالاد فصل و انواع سالادها, سوپ جو، سوپ شیر، و انواع سوپ ها
انواع غذای دریایی: ماهی قزل، میگو کبابی، فیش اند چیپس، غذای مخلوط دریایی و ...
انواع ساندویچ : چیز برگر، همبرگر، اگ برگر و ...
برنج و غذای مخصوص سرآشپز و انواع غذای روز
و نوشیدنی.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:ناهار/شام رستوران هتل استقلال پارسیان (هیلتون)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط