هپی کیک پینکی

هپی کیک پینکی

هپی کیک پینکی

$‎38.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 1.3 کیلو گرم

اگر در پی هدیه دادن یک کیک خوشمزه، شیک و جذاب برای تولد عزیزان تان هستند، سفارش آنلاین هپی کیک پینکی را به شما پیشنهاد می کنیم. یک کیک صورتی رنگ با تزیینات جذاب، که به صورت ویژه برای سورپرایز تولد عزیزان شما آماده و طراحی شده است. وجود عبارت "Happy birthday" بر روی این کیک خامه ای، بیانگر این است که اگر از عزیزان تان دور هستید، می توانید با خرید آنلاین هپی کیک پینکی، پیام تبریک تولد خود را به صورت ویژه و متفاوتی به آنان ابلاغ کنید. این کیک که از تازه ترین لایه های کیک اسفنجی و با پوششی تماما خامه ای پخته و تزیین شده، می تواند شادی و خوشحالی را در خاص ترین روز سال یعنی روز تولد مخاطب تان، به قلب او بیاورد. یک طعم لذیذ و تازه از یک کیک نرم و خوشمزه، تمام لذتی است که شما با ارسال این کیک تقدیم عزیزان تان خواهید کرد. این کیک یکی از بهترین تجربه های شما و در خرید کیک های با کیفیت است؛ چرا که از بهترین و معروف ترین قنادی ها و توسط بهترین قنادان طراحی و پخته شده است. رنگ صورتی این کیک نشان از این دارد که به صورت خاص برای تبریک تولد خانم ها و دختر خانم ها طراحی شده است. پس اگر تولد فرزند دختر شما است و یا می خواهید برای تبریک به دنیا آمدن قدم نورسیده فرزند دختر یکی از بستگان خود، یک شیرینی و یا کیک ارسال کنید، هپی کیک پینکی یک انتخاب کاملا مناسب و شایسته برای شما خواهد بود.

جزئیات

این کیک خامه ای می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:هپی کیک پینکی
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال کیک و خوراکی چقدره؟
هزینه ارسال کیک و یا هر خوراکی، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال هدایای شما در نظر بگیرد.
آیا امکان نوشتن متن روی کیک وجود داره؟
خیر، از آنجایی که همه کیک ها دارای تزیینات مشخصی هستند، لذا امکان نوشتن متن روی کیک وجود ندارد. شما می توانید متن تبریک خود را در کادر متن پیام در صفحه تسویه بنویسید تا در یک پاکت و همراه با کیک برای گیرنده شما ارسال گردد.
آیا امکان خرید کیک برای امروز وجود داره؟
بله شما می توانید به صورت روزانه تمام کیک های گل بازار را تا قبل از ساعت 14 ثبت سفارش نمایید.
آیا کیک ها تازه و باکیفیت ارسال میشه؟
بله، کیک ها از بهترین قنادی ها در هر شهر ، که به صورت روزانه و تازه آماده می شود، تهیه و ارسال خواهد شد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط