ویژه شب یلدا 🍉

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
ویژه شب یلدا 🍉
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
  سبد میوه
  $‎44.95
 4. امکان تحویل همین امروز
  آجیل قلبی
  $‎23.95
 5. امکان تحویل همین امروز
  میوه خشک
  $‎7.95
 6. امکان تحویل همین امروز
  کیک انار
  $‎46.95
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل برای فردا
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید کادو و هدیه برای تبریک شب یلدا از گل بازار

خرید گل و هدیه برای یلدا از راه دور و از طریق ثبت سفارش در سایت ها، این روزها بسیار مرسوم شده است. سفارش گل و میوه برای یلدا به صورت اینترنتی در زمان شما می تواند بسیار صرفه جویی نماید زیرا دیگر نیازی با صرف وقت و زمان رفت و آمد باشید و ساعت های بسیاری را در ترافیک بگذرانید تا بتوانید برای تبریک شب یلدا، وقت خود را در فروشگاه ها تلف نمایید. گل بازار اینجاست تا با ارائه انواع گیفت مانند گل، میوه آجیل و... به شما کمک کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه، با گل آرایی و میوه آرایی، یک یلدای بی نظیر برای عزیزان تان داشته باشید.

تزیین شب یلدای عروس

خرید شب یلدای برای عروس یکی از رسومی قدیمی و زیبایی است که در اوایل ازدواج در شب چله انجام می شود. پک یلدای عروس معمولا شامل انواع خوراکی مانند میوه و آجیل و... با تزئینات و گل آرایی های زیبا همراه هدایای دیگری مانند خرید طلا است. همه این کادو ها برای شب چله عروس در گل بازار موجود است. شما می توانید انواع باکس، سبد و تزیینات را با بهترین گل آرایی و میوه آرایی برای کادو شب چله عروس و داماد را از گل بازار سفارش داده تا به زیباترین و راحت ترین شکل درب منزل تحویل بگیرید.

انواع گل آرایی و تزیین میوه یلدا برای هدیه دادن

گل آرایی شب یلدا با گل های زیبا و میوه های خوشمزه و خوشرنگ، از جمله خدماتی است که گل بازار در آستانه رسیدن شب یلدا ارئه می کند. شما اگر قصد تبریک این شب باستانی و طولانی را دارید، می توانید با خرید گل ها و هدایایی که گل بازار برای شما و عزیزان تان آماده کرده، یک شب به یاد ماندنی و جذاب را برای عزیزان تان رقم بزنید. در ادامه شما را با انواع تزیین میوه و گل گل بازار برای یلدا، آشنا می کنیم.

سبد گل شب یلدا همراه با میوه آرایی

سفارش سبد گل، یکی دیگر از انتخاب هایی است که در خرید اینترنتی گل برای یلدا مورد استفاده قرار می گیرد. البته نه تنها برای یلدا بلکه در زمان خرید گل برای عشق یا  گل برای عروس و داماد نیز جزء گزینه های عالی است. جذابیت و سنتی بودن سبد ها برای یک شب باستانی و زیبا می تواند گزینه بهتری نسبت به سایر محصولات باشد. علاوه بر سبد های گل و میوه شب یلدا، سبد های مخصوص دیگری نیز وجود دارد که با وجود میوه هایی مانند انار و خوراکی هایی همچون شیرینی و آجیل و از همه مهم تر آیتم هایی مانند دیوان حافظ به طور خاص ویژه، برای این شب طراحی شده است.

مدل دسته گل برای شب یلدا

در خرید آنلاین گل برای یلدا شما می توانید هر نوع گلی را سفارش دهید. اما گل های سرخ آتشین که به صورت دسته گل تزیین شده اند، می توانند انتخاب بهتری باشند .زیرا نشان دهنده گرما، عشق و صمیمیت شب نشینی شب یلدا هستند و به راحتی سفره یلدای شما را آراسته می کنند. به علاوه، یکی دیگر از مرسوم ترین دسته گل ها برای شب یلدا خرید دسته گل نرگس است که در میان گل های ویژه شب یلدای گل بازار بسیار به چشم می خورند. ارسال یک دسته گل برای شب چله با گل های زمستانی و یا ترکیبی از گل های قرمز، می تواند حس جشن و شادی این شب را برای عزیزان تان بیشتر کند.

باکس گل و میوه شب یلدا

در خرید اینترنتی گل برای شب یلدا، سفارش باکس گل ها با ترکیبی از انواع میوه پاییزی مانند انار، سیب و...، بسیار گزینه ای عالی و مناسبی برای هدیه دادن در این شب هستند. باکس ها جدید ترین و شیک ترین تزییناتی هستند که می توانید به مناسبت یکی از جشن های باستانی یعنی شب چله به عزیزان تان هدیه کنید. در گل بازار انواعی از باکس گل و میوه برای شب یلدا طراحی و تدارک دیده شده است تا شما بتوانید به سادگی و با چند کلیک یک هدیه بسیار ارزنده همراه با یک پیام و کارت تبریک برای یلدا برای عزیزان خود در ایران ارسال کنید.

کیک شب یلدا به شکل هندوانه و انار

شب طولانی یلدا را با سفارش کیک های یلدا به شکل انار و یا هندوانه جشن بگیرید! یکی از مهم ترین و جذاب ترین خوراکی هایی که در شب یلدا سرو و یا حتی به عنوان هدیه تقدیم می شود، کیک هایی است که به صورت نماد هایی از میوه و یا تزییناتی از شب یلدا آماده می شود. در صفحه ویژه شب یلدای گل بازار نیز می توانید با انواعی از کیک ها مانند مینی کیک های شب یلدا مواجه شوید که با تزئینات خاص و ویژه به شکل میوه های پاییزی و یا با طراحی های مخصوص این شب، برای هدیه به عزیزان تان آماده شده است. اگر قصد خرید و سفارش کیک شب یلدا را دارید کیک ها ما به صورت تازه و با بهترین و باکیفیت ترین مواد از مشهورترین قنادی ها تهیه و برای شما ارسال خواهد شد.

انواع گیفت هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان

علاوه بر خرید گل و کیک شب یلدا، در گل بازار هدایا و خوراکی های دیگری نیز تدارک دیده شده تا شما بتوانید همراه با ارسال گل به سراسر ایران، هدایای دیگری نیز برای عزیزان تان ارسال کرده و این شب را به آنان تبریک بگویید. در زیر لیستی از مهم ترین هدایای گل بازار که برای تبریک این شب برای شما و عزیزان تان آماده شده، آمده است.

آجیل شیرین و شور یلدا

خرید آجیل شیرین و حتی شور برای شب چله یکی از مهم ترین خرید هایی است که برای این شب انجام می شود. ما نیز در گل بازار با تدارک دیدن انواع باکس و جعبه های آجیل خصوصا آجیل شیرین، مخلوطی از باکیفیت ترین و بهترین مغز های آجیل مانند فندق، پسته ، بادام، بادام هندی و با ترکیبی از قیصی و باسلوق و... در بسته بندی های مناسب و زیبا برای عزیزان شما ارسال می گردد.

کارت پستال شب یلدا

یکی از ساده ترین و در هین حال مهم ترین هدیه های این شب؛ خرید کارت پستال برای شب یلدا است. به علاوه شما با نوشتن یک پیام تبریک پر مهر برای عزیزان تان، پیشکش کردن هدیه های خود را دلچسب تر کنید. ما این پیام ها را به زیبایی بر روی برگه های مخصوص چاپ کرده و در کارت پستال شما قرار می دهیم و در نهایت آن را در پاکت های زیبا مهر و موم می کنیم.

بادکنک شب یلدا

هرچه کادو ها و پک های شما بیشتر رنگ و بوی شب یلدا را داشته باشند، هدایای شما ارزنده تر و هیجان انگیز تر خواهد بود. خرید بادکنک برای یلدا با طرح های مربوط به این شب، در کنار هدایای دیگر می تواند یک خوشحالی عجیب و متفاوت در مخاطب شما، بخصوص کودکان ایجاد کند.

ماگ شب یلدا با طرح های خاص

ما در گل بازار انواعی از ماگ ها مانند ماگ های عروسکی و چاپی با طرح های ویژه یلدا داریم که می تواند یک هدیه ارزنده برای تبریک این شب به عزیزان تان باشد. اگر قصد دارید انواعی از خوراکی را برای عزیزان تان در شب چله ارسال کنید، می توانید با سفارش یک ماگ زیبا، خاطره و شیرینی این شب را برای همیشه در ذهن آن ها ماندگار کنید.

تزیین و خرید میوه خشک شب یلدا

از آنجایی سفارش میوه خشک در یلدا حائز اهمیت است که، ممکن است همه میوه ها مانند میوه های بهار و تابستان در این فصل در دسترس نباشند. برای همین می توانید خشک شده این میوه ها را جایگزین آن ها کنید. علاوه بر پک ها ی میوه خشک، این نوع خوراکی برای تزیین باکس ها و سبد های یلدا در گل بازار بسیار استفاده شده است.

سبد میوه شب یلدا

علاوه بر همه این ها، یکی از بهترین هدیه ها برای شب یلدا، دادن سبد های پر از میوه است. ما انواعی از سبد های میوه و یا ترکیبی از گل و میوه داریم که تواند بهترین گزینه شما برای خوشحال کردن و تبریک به عزیزان تان در طولانی تر ین شب سال باشد.

هدیه های شب یلدا برای شرکت ها و سازمان ها

در این میان یکی از کارهایی که در بین شرکت ها و سازمان ها بسیار مرسوم شده است، دادن هدایای ویژه به کارکنان برای تبریک شب یلدا است. اگر شما هم قصد دارید که با دادن یک هدیه هرچند کوچک شادی این شب را برای کارمندان و کارکنان خود بیشتر کنید، گل بازار با داشتن پکیج ها و هدایای سازمانی برای شب یلدا که ترکیبی از انواع خوراکی و هدیه های خاص با نماد شب یلدا است، به شما کمک می کند تا بتوانید شادی و سرور یلدا را برای کارکنان خود بیشتر کنید. بسته بندی های شیک، هدایای جذاب، خوراکی های خوشمزه، کارت پستال تبریک یلدا و... از ویژگی های پکیج های سازمانی شب یلدای گل بازار است.