پکیج شکلات هوما

پکیج شکلات هوما

پکیج شکلات هوما

$‎15.35
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس شکلات هوما، با معروف ترین شکلات های بسیار جذاب و خوشمزه خارجی، مناسب برای سورپرایز کردن عزیزان شما است. درصورتی که می خواهید به جای کیک، یک شیرینی متفاوتی برای عزیزان تان ارسال کنید، قطعا خرید آنلاین باکس شکلات هوما، یک جایگزین بسیار شایسته و مناسب برای شما خواهد بود. این جعبه از شکلات های بی نظیری مانند شکلات Marlboro، شکلات های جذاب و خوشمزه Mars ، شکلات های نام آشنا و قدیمیHobby، شکلات هایSnickers، پاستیل Bebeto و همچنین تعداد زیادی شکلات نوروز و مرداس و یک شیشه کوچک از شکلات محبوب نوتلا پر شده است. وجود این حجم از برند های معروف شکلات درون یک باکس مخصوص گل بازار می تواند به اندازه هر هدیه دیگری هیجان انگیز و متفاوت باشد. اگر به دنبال تحت تاثیر قرار دادن مخاطب خاص تان هستید، با انتخاب یک جعبه شیک پر از شکلات در کنار یک دسته گل و یا حتی به تنهایی، می توانید به مقصود تان برسید. هدیه دادن شکلات مختص سن خاصی نیست و هر کسی در هر سن و سالی با گرفتن تعداد زیادی شکلات می تواند ذوق زده شود. از جمله مناسبت هایی که می توانید این باکس شکلات را به عزیزان تان هدیه بدهید، می توان به روز ولنتاین، روز دختر، روز زن، جشن تولد، سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن قدم نورسیده و... اشاره کرد.

جزئیات

سایز باکس شکلات حدود 15 سانتی متر می باشد.
این پکیج شامل شکلات Marlboro، شکلات Mars، شکلات Hobby، شکلات Snickers، پاستیل Bebeto و شکلات های ایرانی و یک نوتلا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج شکلات هوما
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده