پکیج کامان زنانه

پکیج کامان زنانه

در حال بار گذاری...

پکیج کامان زنانه

$‎33.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله هدایای هستند که در هر مکان، زمان و یا در هر مناسبتی می توان آن را برای بانوان به عنوان یک هدیه لوکس در نظر گرفت. اگر مخاطب خاص شما هم از جمله افرادی است که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهد، خرید آنلاین پکیج کامان زنانه می تواند انتخابی عالی و شایسته برای او باشد. یک عدد مرطوب کننده دست و صورت بزرگ، یک عدد میسلار واتر پاک کننده آرایش، یک عدد مام ضد تعریق، یک عدد لوسیون بدن و یک اسپری خوشبو کننده بدن از جمله محصولاتی هستند که این باکس را تشکیل داده اند. همه مواردی که درون این باکس جمع شده اند از جمله محصولاتی هستند که هر بانویی برای سلامت پوست و بدن خوب به آن نیاز دارد. مهم نیست چه مناسبتی در پیش دارید سفارش آنلاین پکیج کامان زنانه حتی بدون هیچ مناسبتی می تواند یک دنیا هیجان و شادی را به مخاطب تان تزریق کند. برند کامان از معروف ترین برند های ایرانی است که توانسته محصولاتی باکیفیت و قابل رقابت با برندهای خارجی تولید کند. روز زن، روز مادر، روز دختر، جشن تولد، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی، ولنتاین و... از جمله مناسبت هایی هستند که می توانید این پکیج را برای آن در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع این محصول حدود 15 سانتی متر می باشد.
این باکس شامل یک عدد مرطوب کننده دست و صورت بزرگ، یک عدد میسلار واتر پاک کننده آرایش، یک عدد مام ضد تعریق، یک عدد لوسیون بدن و یک اسپری خوشبو کننده بدن می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
در صورت ناموجود شدن هریک از آیتم ها، محصولی با کیفیت و هم ارزش جایگزین خواهد شد.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج کامان زنانه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
باکس گل رز قرمز
باکس گل رز قرمز
امتیاز:
90%
$‎19.95
گلدان گل رز اطلس
گلدان گل رز اطلس
امتیاز:
93%
$‎57.95
دسته گل رز نباتی نور عشق
دسته گل رز نباتی نور عشق
امتیاز:
89%
قیمت عادی $‎17.44 قیمت ویژه $‎13.95