پک عروسک و شکلات مارتا

پک عروسک و شکلات مارتا

پک عروسک و شکلات مارتا

$‎14.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین پک عروسک و شکلات مارتا، یک بسته پر از شکلات های جذاب به همراه یک خرس عروسکی کوچک است. وجود شکلات های خارجی بونتی، شکلات اسنیکرز به همراه شکلات مارس و همچنین یک بسته از پاستیل های معروف و جذاب ببتو با تعدادی شکلات ایرانی، تمام آیتم های هیجان انگیزی است که خرید آنلاین پک عروس و شکلات مارتا را به وجود آورده است. علاوه بر همه این ها یک عروسک خرسی بسیار بامزه بر جذابیت این پک بیش از هر چیزی افزوده است. این خرس عروسکی به گونه ای است که می توانید آن را به عنوان آویز کیف یا کوله پشتی، و حتی یک وسیله بازی برای کودکان خود در نظر بگیرید. تقدیم این پکیج به هر کسی در هر سن و سالی خصوصا خانم ها و یا کودکان می تواند بسیار هیجان انگیز و خوشحال کننده باشد. سورپرایز جشن تولد، تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن قدم نورسیده، اولین دیدار عاشقانه، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، تبریک ولنتاین، روز زن، روز دختر از جمله مناسبت هایی است که می توانید این هدیه را حتی به سراسر ایران ارسال کنید.

جزئیات

این پکیج شامل یک خرس عروسکی، شکلات های خارجی بونتی، شکلات اسنیکرز، شکلات مارس و همچنین یک بسته پاستیل به همراه شکلات ایرانی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
در صورت ناموجود بودن هر کدام از آیتم های سبد، کالایی با ارزش یکسان و کیفیت بالا جایگزین خواهد شد.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پک عروسک و شکلات مارتا
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط