ارسال گلدان ارکیده سفید به ترکیه

گلدان ارکیده سفید (ترکیه)

گلدان ارکیده سفید (ترکیه)

$‎37.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎2.95
عروسک
$‎2.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه برای عزیزان‌مان که در ترکیه زندگی می‌کنند روشی مؤثر برای ابراز علاقه از راهی دور است. خوشبختانه در دنیای امروز که خیلی از غیرممکن‌های گذشته ممکن شده‌اند، ارسال گل به ترکیه راهی هموار و کم‌دردسر برای انتقال عشق و علاقه و محبت از فرسنگ‌ها فاصله به عزیزان‌مان در ترکیه است. بزرگ‌ترین مانعی که همواره برای ارسال گل به ترکیه وجود داشت، پژمرده شدن گل‌ها در حین ارسال گل به ترکیه بود، اما ازآن‌جا که فروشگاه اینترنتی گل‎بازار برخوردار از شعب مختلف‌ گل‌‌فروشی در کشور ترکیه است، هر زمان که سفارش گل در ترکیه صورت گیرد، ارسال گل به ترکیه نه از ایران که از خود ترکیه صورت خواهد گرفت. به این ترتیب طراوت و تازگی گل‌ها به‌هنگام تحویل آن‌ها به گیرنده حفظ خواهد شد. بنابراین چنان‌چه در پی سفارش گل در ترکیه یا خرید گل در ترکیه از ایران هستید، می‌توانید با سفارش گلدان ارکیده سفید این اطمینان را داشته باشید که گلدان ارکیده سفید هم خیلی سریع به آدرسی که وارد می‌کنید تحویل داده می‌شود و هم البته گل‌ها با کمال طراوت و تازگی قابل‌دریافت خواهند بود.

 چرا گل ارکیده سفید؟
در معنی گل ارکیده سفید آورده‌اند که ارکیده سفید نماد خلوص، وقار و زیبایی‌ست؛ بنابراین اگر از ایران بخواهید برای عزیزتان در ترکیه احترام، تحسین، عشق و علاقه را منتقل کنید، ارکیده سفید می‌تواند واسطه‌ای عالی باشد. این گلدان ارکیده سفید همچنین می‌تواند هدیه‌ای بسیار مناسب برای مناسبت‌هایی همچون تولد نوزاد، روز مادر، روز زن و سایر مناسبت‌ها که مرتبط با پاکی و معصومیت هستند باشد. پس اگر قصد خرید گل در ترکیه، ارسال گل به ترکیه یا سفارش گل به ترکیه را دارید، ارکیده‌ی سفید گزینه‌ی مناسبی است. ارسال گل به ترکیه توسط گل فروشی آنلاین گل بازار با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت انجام خواهد گرفت.

امکان ارسال گل به ترکیه در 1 الی 3 روز کاری
هر زمان که سفارش گل در ترکیه انجام شود، 1 الی 3 روز کاری بعد گل‌ها در مقصد مشخص‌شده قابل‌دریافت خواهند بود. درصورتی‌که گیرنده در منزل نباشد، گلدان گل یا به دست همسایه (یا نگهبان) داده خواهد شد یا آن که در مکانی امن در پشت در قرار داده خواهد شد.

امکان تعیین تعداد شاخه‌های گل ارکیده
خوشبختانه خود شما می‌توانید بر حسب شرایط و البته سلیقه‌تان تعیین کنید که گلدان گل ارکیده سفید برخوردار از چند شاخه گل ارکیده‌ی سفید باشد. 

شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان ارکیده سفید (ترکیه)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions