گلدان رز قرمز

گلدان رز قرمز

گلدان رز قرمز

Rating:
80% of 100
$‎11.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین گلدان رز قرمز، یک هدیه ی جذاب، زیبا و شورانگیز با گل های رز قرمز هلندی است که مناسب برای تقدیم به کسانی است که عاشقانه دوست شان دارید. گل های رز کلاسیک و زیبا با یک گلدان شیشه ای شفاف با گل های رز با طراوت، مناسب برای شما که می خواهید عزیزی را از راه دور یا نزدیک سورپرایز کنید. گل های رز به کار رفته در این گلدان از نوع رز هلندی هستند که به خاطر زیبایی چشمگیر و ماندگاری بالاتر همواره یک انتخاب عالی برای سورپرایز کردن دیگران بوده است. گل های رز قرمز از دیرباز نماد عشق، پاکی و خلوص نیت بوده است. شما می توانید از زبان این گل ها برای رساندن پیام خود استفاده کنید و مقصود دل خود را به راحتی و زیبایی هر چه بیشتر به معشوق خود بیان کنید. اگر دل تان برای عزیزی تنگ شده، تردید نکنید سفارش آنلاین گلدان رز قرمز او را شاد و هیجان زده خواهد کرد و غبار دلتنگی را از قلب شما و او خواهد زدود. تجسم کنید که مخاطب شما پس از دریافت این گلدان جادویی و سحرانگیز چگونه این ابراز عشق شما را در دل می ستاید و بر این حس سلیقه و انتخاب، آفرین می گوید. شما می توانید پس از دریافت این هدیه، گلدان را پر از آب کرده و با چیدن مجدد گل ها درون آن از زیبایی آن ها تا روز ها لذت ببرید. این گلدان گل، هدیه ای مناسب برای روز ولنتاین، سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، جشن تولد، عیادت از بیمار، اولین دیدار عاشقانه، به عنوان تشکر و قدردانی و حتی عذرخواهی بوده و به زیبایی بیان گر احساسات شما خواهد بود.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان به همراه گل 50 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز قرمز هلندی و یک گلدان شیشه ای می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گلدان رز قرمز
We found other products you might like!
Related Products