گلدان رز قرمز

گلدان رز قرمز

گلدان رز قرمز

امتیاز:
80% of 100
$‎11.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان رز قرمز، یک هدیه ی جذاب، زیبا و شورانگیز با گل های رز قرمز هلندی است که مناسب برای تقدیم به کسانی است که عاشقانه دوست شان دارید. گل های رز کلاسیک و زیبا با یک گلدان شیشه ای شفاف، مناسب برای کسانی است که می خواهند عزیزی را از راه دور یا نزدیک سورپرایز کنند. گل های رز به کار رفته در این گلدان از نوع رز هلندی هستند که به خاطر زیبایی چشمگیر و ماندگاری بالاتر همواره یک انتخاب عالی برای سورپرایز کردن دیگران بوده است. یک گلدان شیشه ای و شفاف که گل هایی سرخ با ترکیب رنگ سبز برگ ها، به زیبایی درون آن چیده شده است، لذتی است که عزیزان شما با دریافت این گلدان تجربه خواهند کرد. گل های رز قرمز از دیرباز نماد عشق، پاکی و خلوص نیت بوده است. شما می توانید از زبان این گل ها برای رساندن پیام خود استفاده کنید و مقصود دل خود را به راحتی و زیبایی هر چه بیشتر به معشوق خود بیان کنید. اگر دل تان برای عزیزی تنگ شده، تردید نکنید سفارش آنلاین گلدان رز قرمز او را شاد و هیجان زده خواهد کرد و غبار دلتنگی را از قلب شما و او خواهد زدود. تجسم کنید که مخاطب شما پس از دریافت این گلدان جادویی و سحرانگیز چگونه این ابراز عشق شما را در دل می ستاید و بر این حسن سلیقه و انتخاب، آفرین می گوید. شما می توانید پس از دریافت این هدیه، گلدان را پر از آب کرده و با چیدن مجدد گل ها درون آن از زیبایی آن ها تا روز ها لذت ببرید. این گلدان گل، هدیه ای مناسب برای روز ولنتاین، سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، جشن تولد، عیادت از بیمار، اولین دیدار عاشقانه، به عنوان تشکر و قدردانی و حتی عذرخواهی بوده و به زیبایی بیان گر احساسات شما خواهد بود.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان به همراه گل 50 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز قرمز هلندی و یک گلدان شیشه ای می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان رز قرمز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط