ارسال گلدان لیلیوم و رز لوکس به ترکیه

گلدان لیلیوم و رز لوکس (ترکیه)

گلدان لیلیوم و رز لوکس (ترکیه)

$‎35.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎2.95
عروسک
$‎2.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ادای احترام یا ابراز عشق و علاقه از ایران به عزیزان‌تان را از طریق ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه انجام دهید. خوشبختانه برای ارسال گل به ترکیه یا سفارش گل در ترکیه مسیر دشواری در پیش ندارید و می‌توانید به‌آسانی و به‌صورت آنلاین سفارش‌تان را در گل فروشی آنلاین گل بازار ثبت کنید. در همین صفحه برای سفارش گلدان لیلیوم و رز لوکس می‌توانید روی دکمه‌ی خرید کلیک کنید و مراحل بعدی را به‌سادگی انجام دهید تا پروسه‌ی ارسال گل به ترکیه در کمترین زمان صورت گیرد.

ارسال گل به ترکیه 1 الی 3 روز کاری
چنانچه قصد خرید گل در ترکیه و یا سفارش گل در ترکیه را دارید در نظر داشته باشید که نهایتاً 3 روز کاری بعد گلدان گل به دست عزیزتان در ترکیه خواهد رسید. سعی ما بر این است که گل‌ها در زمانی اندک و با طراوت و تازگی به مقصد برسند و در همین راستا می‌توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که گل‌ها در کمترین زمان ممکن و با تازه‌ترین حالت درب منزل عزیزان شما قابل‌دریافت خواهند بود.

گل لیلیوم | پاکی و معصومیت
گل لیلیوم یا گل سوسن یکی از محبوب‌ترین گل‌ها در طی قرن‌های متمادی است. از گل لیلیوم برای مناسبت‌های مختلف استفاده می‌شده، اما نوع سفید آن همواره نمادی برای پاکی و معصومیت بوده‌است. حضور گل لیلیوم در گلدان لیلیوم و رز لوکس، این گلدان را به هدیه‌ای عالی برای کسانی که در پی ادای احترام به عزیزان‌شان (از ایران به ترکیه) هستند تبدیل کرده‌است. خرید گل در ترکیه، سفارش گل در ترکیه و یا ارسال گل به ترکیه توسط گل فروشی آنلاین گل بازار  به سادگی امکان پذیر است.این گلدان همچنین به‌سبب دارا بودن گل‌های لیلیوم سفید گزینه‌ای مناسب برای هدیه‌ی سالگرد ازدواج است، چراکه لیلیوم سفید سمبلی از وفاداری هم به شمار می‌رود. در صورتی که قصد القای یک حس پاک و مثبت به دوست و عزیزی را دارید که در ترکیه ساکن است. خرید گل در ترکیه، سفارش گل در ترکیه و ارسال گل به ترکیه می تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

گل رز قرمز | عشق ناب و آتشین
وجود گل رز قرمز در این گلدان – آن هم با زیباترین حالت ترکیبی با گل لیلیوم – کاری کرده که گلدان لیلیوم و رز لوکس هدیه‌ای فوق‌العاده برای ابراز عشق هم باشد. در واقع با ارسال گل به ترکیه – آن هم همین گلدان و گل‌ها – می‌توانید عشق‎تان را با صورتی ناب و پر احساس از فاصله‌ای دور برای عزیزتان در ترکیه انتقال دهید. مطمئن باشید دریافت گل توسط عزیزتان در ترکیه بسیار موجب خوشحالی و قوت قلب او خواهد شد، برای اطمینان از صحت این قضیه کافی‌ست فقط خودتان را در آن موقعیت تصور کنید!

امکان انتخاب در دو مدل لوکس و استاندارد
خوشبختانه برای سفارش گل در ترکیه، خرید گل در ترکیه یا ارسال گل به ترکیه این فرصت را دارید که از میان دو مدل لوکس و استاندارد یکی را انتخاب کنید. مدل لوکس برخوردار از 3 شاخه گل لیلیوم و 12 شاخه گل رز قرمز و مدل استاندارد برخوردار از 8 شاخه گل لیلیوم و 5 شاخه گل رز قرمز است.


شرایط وضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌ فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گل های جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان لیلیوم و رز لوکس (ترکیه)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions