گلدان گل برکه

گلدان گل برکه

گلدان گل برکه

$‎22.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

ما در گل بازار همواره سعی کردیم با طراحی گل ها و هدایای جدید، از نوع آوری و به روز کردن محصولات خود استقبال کنیم. سفارش آنلاین گلدان گل برکه با آرایشی مدرن و زیبا، می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای خوشحال کردن عزیزان تان باشد. ترکیبی از گل های گرد و بزرگ ژربرا همراه با گل های رز مینیاتوری کوچک و گلبرگ های پر از چین میخک، تمام جذابیتی است که شما را به سمت سفارش آنلاین گلدان گل برکه هدایت می کند. علاوه بر گل ها، شاخه های اکالیپتوس با برگ های گرد که به صورت پلکانی از شاخه بیرون آمده اند، جذابیت و زیبایی این گلدان گل را چندین برابر کرده است. چیدمان این محصول به گونه ای است که هر شاخه گل درون گلدان چیده شده است و فقط کافی است شما گلدان آن را از آب پر کنید تا این گل ها تا چندین روز با طراوت و تازه باقی بمانند. گل های ژربرای سرخابی نماد شادی و خوشحالی، عشق و عاطفه، خوش شانسی و شادابی و گل میخک صورتی نماد قدرشناسی و محبت مادرانه، جسارت، پیروزی و علاقه و گل رز مینیاتوری نیز بیانگر عشق و علاقه، زیبایی، شور، هیجان و هوش است. در واقع شما برای هر مناسبتی می توانید این گلدان پر از گل های زیبا را برای هدیه دادن در نظر بگیرید. برای مثال سورپرایز جشن تولد، تبریک سالگرد ازدواج، مراسم استقبال، جشن فارع التحصیلی، روز زن و روز مادر از جمله مناسبت هایی هستند که می توانید در آن عزیزی را با این گلدان مملو از گل خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع گلدان گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل ژربرا، رز مینیاتوری و میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

گلدان گل را در جای خنک قرار دهید و برای ماندگاری گل ها، سطح آب گلدان را حفظ کنید.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان گل برکه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط