گلدان گل رز مینیاتوری توماج

گلدان گل رز مینیاتوری توماج

گلدان گل رز مینیاتوری توماج

امتیاز:
93% of 100
$‎39.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

ترکیبی از گل های زرد، قرمز و نارنجی که رنگ های آتش است، باعث شده تا شما با خرید آنلاین گلدان گل رز مینیاتوری توماج گرما مهر و عشق آتشین خود را به رخ مخاطب تان بکشید. همانطور که گفته شد در این گل گلدان از سه رنگ از گل های رز مینیاتوری استفاده شده تا یک جذابیت و زیبایی چشمگیر و بی مانند را به وجود آورند. هرچند که این نوع رز از گونه هلندی آن بسیار کوچک تر است، اما هر شاخه از آن می تواند به همان اندازه زیبا و دلفریب باشد. به علاوه در این گلدان از گل های عروس و پنبه نیز استفاده شده است تا بر زیبایی این محصول بیافزاید. اگر می خواهید از چیدمان خاص این گلدان بدانید باید بگوییم که در ابتدا گلدان شیشه ای با برگ های پهن و بزرگ مانند برگ عبایی پوشش داده شده سپس درون گلدان اسفنج های خیسی تعبیه شده تا گل ها بتوانند تا مدت های زیادی شاداب بمانند. در انتها نیز گل های رز مینیاتوری، عروس و پنبه به زیبایی به صورت عمودی بر روی هم چیده شده اند تا انتظار شما را از یک گل آرایی لوکس و زیبا را برآورده کند. گل های مینیاتوری زرد نماد دوستی، قرمز نماد عشق و محبت حقیقی و نارنجی آن نشان از شور و هیجان است. با این اوصاف سفارش آنلاین گلدان گل رز مینیاتوری توماج می تواند یک گزینه عالی برای پیشکش به هر کسی با هر نیتی می باشد. این ترکیب و چینش متفاوت توسط گل آراهای خلاق گلفروشی آنلاین گل بازار صورت گرفته تا شما بتوانید به راحتی یک سورپرایز عالی با یک هدیه عالی تر برای عزیزان خود رقم بزنید. ارسال این گلدان پر از گل های رز در مناسبت هایی مانند سورپرایز جشن تولد، تبریک نامزدی، تشکر و قدردانی، مراسم خواستگاری، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار و جشن فارغ التحصیلی، برای خوشحال کردن عزیزان تان یک گزینه مناسب خواهد بود.

جزئیات

ارتفاع گلدان گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل رز مینیاتوری، عروس، اکالیپتوس و گل پنبه می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

گلدان گل را در جای خنک قرار دهید و برای ماندگاری گل ها، سطح آب گلدان را حفظ کنید.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان گل رز مینیاتوری توماج
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط