گلدان گل رز و ارکیده آیدا

گلدان گل رز و ارکیده آیدا

گلدان گل رز و ارکیده آیدا

$‎67.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان گل رز و ارکیده آیدا، با لوکس ترین گل ها یعنی رز هلندی و ارکیده به همراه گل های زنبوری و ژیپسوفیلا با برگ های زیبای پالم درون گلدانی بسیار شیک، قطعا همان گلی خواهد بود که در روز خواستگاری از معشوق تان جواب مثبت را از او خواهد گرفت. این گل های زیبا درون گلدانی سفید که روی پایه ای طلایی قرار گرفته، چیده شده است. این گلدان گل همان هدیه ای است که در هر مناسبتی و حتی بدون مناسبت، قرار است عزیزان تان با دیدن آن اشک شوق در چشمان شان حلقه بزند. ترکیب رنگ بسیار زیبا با گل های بسیار لوکس از ویژگی های این محصول است به طوری که تبدیل به یک هدیه برای تقدیم در مراسم خواستگاری، مراسم نامزدی و یا حتی اولین دیدار با محبوب دلتان است و یا اینکه آن را برای هر مناسبت عاشقانه ای برای آنکس که عاشقانه دوستش دارید ارسال کنید. به علاوه گلدانی که با گل های ارکیده مزین شده قطعا یک تحفه بسیار لاکچری خواهد بود زیرا این گل ها جزء گل های بسیار لوکس در صنعت گل آرایی به شما می رود. به علاوه همه این مناسبت ها می توانید این گل های بسیار شیک و شکیل را در مناسبت ها و مراسم های دیگر همچون سورپرایز تولد، تبریک نامزدی و عروسی، تشکر از یک دوست، افتتاحیه یک مکان جدید، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و سالگرد ازدواج برای عزیزان تان از راه دور ارسال کنید.

جزئیات
ارتفاع حدودی این گلدان 55 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل یک گلدان پایه دار فلزی، به همراه گل های رز هلندی، ارکیده به همراه گل های زنبوری و ژیپسوفیلا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل رز و ارکیده آیدا
محصولات مرتبط