سفارش گلدان گل رز و لیلیوم | گل بازار

گلدان گل رز و لیلیوم

گلدان گل رز و لیلیوم

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر تا کنون به گل فروشی مراجعه کرده باشید آنچه توجه شما را جلب خواهد کرد بوی بسیار خوشی است که به مشام شما می رسد. این بو معمولا متعلق به گل هایی همچون لیلیوم است. از آنجایی که گل های لیلیوم یکی از خوشبو ترین گل ها محسوب می شوند برای همین شما با خرید آنلاین گلدان گل رز و لیلیوم، حال و هوای گلفروشی را به منزل می برید. سفارش آنلاین گلدان گل رز و لیلیوم شامل یک گلدان شیشه ای بسیار زیبا است که گل های رز مرغوب و زیبای هلندی به همراه گل های لیلیوم در آن جای می گیرند. علاوه بر گل لیلیوم در این گلدان از رز های قرمز هلندی که یکی از پر طرفدار ترین گل های محسوب می شود، نیز استفاده شده است. چینش گل ها لیلیوم زرد و بزرگ درون گلدانی شیشه ای که رز های قرمز از لابلای آن پیداست، می تواند همان هدیه ای باشد که عزیزان شما را سورپرایز می کند. گل های رز قرمز نماد عشق و محبت و گل های لیلیوم زرد نماد شادی، لذت بردن و حس رضایت است؛ خرید گل هایی با این نمادها می تواند یک دنیا حس خوب و عاشقانه را در عزیزان شما ایجاد کند. وجود اسفنج های خیس درون این گلدان و قرار گرفتن گل ها در آن، از جمله تدابیری است که گل آراهای گل بازار برای ماندگاری بیشتر گل ها اندیشیده اند. شما می توانید این گل ها را در مناسبت هایی مانند برای تبریک نامزدی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، افتتاحیه و برای تشکر و قدردانی برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این گلدان استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل گلدان از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل رز و لیلیوم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط