گلدان ژربرا

گلدان گل ژربرا

گلدان گل ژربرا

امتیاز:
100% of 100
$‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر قصد دارید برای خودتان و یا عزیزان تان یک گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان تهیه کنید، خرید آنلاین گلدان گل پتوس بهترین گزینه برای شما خواهد بود. گل های پتوس با برگ های سبز و قلبی شکل خود در هر مکانی که قرار بگیرند می توانند یک فضای بسیار زیبا را به وجود آورند و جلوه ای شیک به آنجا بدهند. شما با سفارش آنلاین گلدان گل پوتوس و ارسال آن برای عزیزان تان یک سوپرایز متفاوت را برای آن ها رقم خواهید زد. گل پتوس از جمله گیاهانی است که با خواص سرشار خود توانسته نقش مهمی در زیباسازی دکوراسیون منزل و یا محل کار داشته باشد. از ویژگی های مهم این گیاه می توان به مقاوم بودن آن در برابر کم نوری و کم آبی اشاره کرد. و یا اینکه خاصیت سم زدایی و تولید اکسیژن آن را به عنوان یک ویژگی مهم به شمار آورد، یعنی اگر به سلامتی فضای منزل عزیزان تان اهمیت می دهید، می توانید با تهیه این گل از گلفروشی آنلاین گل بازار برای آن ها، هم به پاکسازی هوای منزل شان کمک کرده باشید هم یک گیاه سبز و زیبا با نگهداری بسیار آسان به آن ها تقدیم کرده باشید. شما می توانید این گل را برای مناسبت های مختلف همچون سورپرایز جشن تولد، برای تشکر و قدردانی، برای سالگرد ازدواج، عذرخواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه، روز پزشک، روز مادر، روز پدر، روز معلم، برای عیادت از بیمار و... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 38 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل یک گلدان شیشه ای و گل های ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل ژربرا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط