گلدان ژربرا

گلدان گل ژربرا

گلدان گل ژربرا

امتیاز:
100% of 100
$‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر قصد دارید عزیزان تان را با گل های رنگارنگ سورپرایز کنید، سفارش آنلاین گلدان گل ژربرا یک انتخاب شایسته است زیرا که این گلدان زیبا با گل های رنگارنگ ژربرا آراسته شده است. گلدان این گل، شیشه ای و شفاف است که با قرار گرفتن گل های گرد ژربرا با گلبرگ های فراوان، جلوه ای زیبا و چشم نواز را خلق می کند. شما با خرید آنلاین گلدان ژربرا، برای روزها، طراوت و زیبایی را مهمان خانه و یا محل کار عزیزان خود می کنید. گل های ژربرا به دلیل رنگبندی متنوع و برگ های لطیف خود و همچنین ماندگاری بیشتر نسبت به سایر گل ها از محبوبیت زیادی برخوردار است برای همین در آراستن سبدها و گلدان های گل بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از آن جایی که گل های ژربرا نمادی از خوشحالی و موفقیت هستند، با قرار گرفتن رنگ های مختلف آن در کنار یکدیگر در این گلدان، یک هدیه زیبا به وجود آمده تا مناسب برای تقدیم کسانی باشد که به تازگی به یک موفقیت شغلی یا تحصیلی دست یافته اند. این گلدان زیبا که توسط یک تیم حرفه ای از گل آرایی خلق شده، با یک چیدمان جذاب در 4 سایز با تعداد مختلف برای عزیزان شما قابل ارسال است تا با دیدن آن یک سورپرایز هیجان انگیز برای آنان رقم بخورد. این گل مناسب برای تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، مراسم افتتاحیه، جشن فارغ التحصیلی، استقبال از یک دوست، عیادت از عزیزان، عذرخواهی و دلجویی، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 38 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل یک گلدان شیشه ای و گل های ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل ژربرا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط