سبد گل باغ بهشت

سبد گل باغ بهشت

سبد گل باغ بهشت

امتیاز:
90% of 100
$‎58.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

برای همه ما پیش آمده که بخواهیم در ناملایماتی مانند غم از دست دادن نزدیکان، عزیزان مان را با یک گل تسکین دهیم، برای همین سفارش آنلاین سبد گل باغ بهشت از جمله هدیه هایی است که است که به هنگام بروز سختی ها می تواند گزینه خوبی برای ابراز همدلی باشد. خرید آنلاین سبد گل باغ بهشت شامل گل های گلایول، رز هلندی و لیلیوم است. چیدمان درون این سبد حصیری به صورتی است که گل های گلایول با آرایشی مثلثی در بالا، راست و چپ سبد قرار گرفته اند سپس این گل های رز هستند که فاصله بین گلایول ها را پر کرده اند و در مرکز سبد نیز گل های خوش عطر و بوی لیلیوم است که خودنمایی می کند تا علاوه بر زیبایی که به آن بخشیده اند عطر دل انگیز خود را در فضا پخش کنند. رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، سادگی و آرامش است. در واقع شما با ارسال باکس گلی سفید برای عزیزان تان همه این مفاهیم، علی الخصوص آرامش را، به آنان منتقل خواهید کرد. از آنجا که این محصول سبد گلی بزرگ با گل های فراوان است برای همین گل آراهایی حرفه ای گل بازار با گذاشتن اسفنج های خیس درون سبد و قرار دادن گل ها درون آن به ماندگار شدن آن ها تا روز ها کمک کرده اند تا بتواند در تمام طول مراسم، شادابی و لطافت خود را به اطراف منتقل کند. شما می توانید این سبد گل را در مناسبت های دیگر مانند مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه و یا حتی در مراسم های ترحیم و درگذشت برای عرض تسلیت، برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز هلندی، لیلیوم و گلایول می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد گل باغ بهشت
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.

نمونه عکس ارسالی سبد گل باغ بهشت  عکس نمونه ارسالی سبد گل باغ بهشت

عکس نمونه ارسالی سبد گل باغ بهشت  عکس نمونه ارسالی سبد گل باغ بهشت

محصولات مرتبط