سبد گل باغ بهشت

سبد گل باغ بهشت

سبد گل باغ بهشت

$‎58.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

برای همه ما پیش آمده که بخواهیم در ناملایماتی مانند غم از دست دادن نزدیکان، عزیزان مان را با یک گل تسکین دهیم، برای همین سفارش آنلاین سبد گل باغ بهشت از جمله هدیه هایی است که است که به هنگام بروز سختی ها می تواند گزینه خوبی برای ابراز همدلی باشد. خرید آنلاین سبد گل باغ بهشت شامل گل های گلایول، رز هلندی و لیلیوم است. چیدمان درون این سبد حصیری به صورتی است که گل های گلایول با آرایشی مثلثی در بالا، راست و چپ سبد قرار گرفته اند سپس این گل های رز هستند که فاصله بین گلایول ها را پر کرده اند و در مرکز سبد نیز گل های خوش عطر و بوی لیلیوم است که خودنمایی می کند تا علاوه بر زیبایی که به آن بخشیده اند عطر دل انگیز خود را در فضا پخش کنند. رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، سادگی و آرامش است. در واقع شما با ارسال باکس گلی سفید برای عزیزان تان همه این مفاهیم، علی الخصوص آرامش را، به آنان منتقل خواهید کرد. از آنجا که این محصول سبد گلی بزرگ با گل های فراوان است برای همین گل آراهایی حرفه ای گل بازار با گذاشتن اسفنج های خیس درون سبد و قرار دادن گل ها درون آن به ماندگار شدن آن ها تا روز ها کمک کرده اند تا بتواند در تمام طول مراسم، شادابی و لطافت خود را به اطراف منتقل کند. شما می توانید این سبد گل را در مناسبت های دیگر مانند مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه و یا حتی در مراسم های ترحیم و درگذشت برای عرض تسلیت، برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز هلندی، لیلیوم و گلایول می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل باغ بهشت
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط