خرید اینترنتی سبد گل آرامش | گل بازار

سبد گل آرامش

سبد گل آرامش

$‎49.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

نام این سبد گل آرامش است و همانطور که از اسمش پیداست اولین حسی که پس از دیدن این سبد گل زیبا به انسان دست می دهد حس آرامش و آسودگی خیال است. علت این امر رنگ یک دست سپید گل های به کار رفته در این سبد گل زیباست. اگر قصد خرید سبدی متفاوت را دارید خرید آنلاین سبد گل آرامش یک گزینه ی مناسب است. سبد گلی توپی که بر روی آن گل هایی سپید و زیبای لیلیوم، آنتریوم، گل رز و آلسترومریا سوار شده است. گل های خوش رنگ و بویی که در کنار یکدیگر سبد گل بسیار شکوهمند و عظیمی را خلق کرده اند. گل های آنتوریوم قلبی در بالا، گل های لیلیوم در وسط و رز ها آلسترومریا نیز در کنارین قرار گرفته و آنچه بیشتر از همه در این سبد خود نمایی می کند، برگ های سبز و سوزنی سیکاس است که اطراف گل ها و پایین سبد را به زیبایی پوشش داده است. اگر قصد ارسال گلی خاص و سبد گلی شکوهمند و را دارید، سفارش آنلاین سبد گل آرامش گزینه ی بسیار مناسبی است. گل آراهای حرفه ای گل بازار، یک سبد گل بسیار لوکس و زیبا را طراحی کرده اند که ابهت و گیرایی آن برای مدتی طولانی در ذهن مخاطب تان نقش می بندد. این سبد گل را می توانید در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، تبریک عروسی و نامزدی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و حتی در مراسم افتتاحیه برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 1 متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم، آنتریوم، گل رز و گل آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آرامش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط