سبد گل آفتاب

سبد گل آفتاب

سبد گل آفتاب

$‎39.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

 

سبد گل آفتاب به خاطر گل های به کار رفته در آن خصوصا گل آفتابگردان، تبدیل به سبد گلی لوکس و با شکوهی شده است. گل های موجود در این سبد گل، گل آفتابگردان، آنتریوم، گل رز، گل استرلیتزیا و گل مریم می باشد. رز های مرغوب و اصیل هلندی در کنار گل های مریم و لیلیوم هم چنین گل خوش رنگ و زرد آفتاب گردان، زیبایی ویژه به این سبد داده است. چنانچه می خواهید سبد گل لاکچری و زیبایی را تقدیم عزیزانتان کنید خرید آنلاین سبد گل آفتاب مناسب ترین هدیه برای شماست. آنچه این سبد گل را از سایر سبد گل های دیگر متمایز می کند، چیدمان و نحوه ی قرار گرفتن گل هاست. تیم گل آرایی گل گل بازار با قرار دادن گل های افتابگردان و آنتریوم در وسط و گل های رز و مریم در گوشه ها سبد گل زیبا و باشکوهی را خلق کرده اند. اگر قصد دارید برای مراسم افتتاحیه محلی خاص و یا برای تبریک منزل نو گلی خریداری کنید سفارش آنلاین سبد گل آفتاب را به شما توصیه می کنیم شما می توانید این سبد گل زیبا را برای مراسم ازدواج و نامزدی و یا عقد کنان نیز ارسال کنید. همچنین در دیگر مناسبت ها از جمله مراسم خواستگاری، تبریک و یا تشکر از یک دوست، ویا تبریک به خاطر به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و یا سالگرد ازدواج و آشنایی می توانید این گل را به عزیزان تان هدیه کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی سبد گل 80 سانتی متر است.

ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.

این سبد گل شامل گل های گل آفتابگردان، آنتریوم، گل رز، گل استرلیتزیا و گل مریم می باشد.

همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آفتاب
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط