سبد گل آفتاب

سبد گل آفتاب

سبد گل آفتاب

$‎48.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

از آنجایی که سفارش آنلاین سبد گل آفتاب به خاطر گل های به کار رفته در آن خصوصا گل آفتابگردان، تبدیل به سبد گلی لوکس و با شکوهی شده است؛ برای همین می توان آن را به عنوان یک هدیه متفاوت برای تبریک به عزیزان تان در مناسبت های مختلف در نظر بگیرید. گل های موجود در این سبد گل شامل گل آفتابگردان، آنتریوم، گل رز، گل استرلیتزیا و گل مریم است. رز های مرغوب و اصیل هلندی در کنار گل های خوش عطر و بوی مریم و گل های قرمز قلبی شکل آنتریوم، هم چنین گل خوش رنگ و لوکس آفتابگردان و استرلیتزیا، چنان جلوه ای وصف ناپذیر به سبد بخشیده اند که هر چشمی را به خود خیره می کند. چنانچه می خواهید سبد گلی لاکچری و زیبا را تقدیم عزیزان تان کنید، خرید آنلاین سبد گل آفتاب مناسب ترین هدیه برای شما است. آنچه این سبد گل را از سایر سبد گل های دیگر متمایز می کند، چیدمان و نحوه ی قرار گرفتن گل ها است. تیم گل آرایی گل گل بازار با قرار دادن گل های آفتابگردان، رز و آنتریوم در پایین و گل های استرلیتزیا و مریم در بالا و همچنین برگ آرایی سبز دور تا دور این گل ها، سبد گل زیبا و باشکوهی را خلق کرده اند. این سبد گل مناسب برای مراسم خواستگاری، جشن تولد، تبریک عروسی و یا نامزدی، تشکر و قدر دانی از یک دوست، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و یا سالگرد ازدواج است.

جزئیات

ارتفاع حدودی سبد گل 80 سانتی متر است.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های گل آفتابگردان، آنتریوم، گل رز، گل استرلیتزیا و گل مریم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آفتاب
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط