خرید آنلاین سبد گل ارمغان | گل بازار

سبد گل ارمغان

سبد گل ارمغان

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر شما هم از دسته آدم هایی هستید که دوست دارید گلی که هدیه می دهید علاوه بر زیبایی خوشبو نیز باشد، سفارش آنلاین سبد گل ارمغان برای شما یک انتخاب شایسته است. زیرا که وجود گل های لیلیوم در این سبد همه جا را عطر آگین خواهد کرد. در این سبد دو نوع از گل های آنتوریوم قرمز استفاده شده است؛ آنتوریوم قاشقی و آنتوریوم قلبی. به علاوه گل های ژربرای دو رنگ به همراه گل های زیبای آلسترومریا با حضورشان رنگ و لعابی خاص به سبد بخشیده اند. گل های آنتوریوم قاشقی در بالا و آنتوریوم های قلبی در در زیر آن و در نهایت گل های لیلیوم، ژربرا و گل های آلسترومریا در پایین تر از آنتوریوم ها کنار هم یک صف از گل ها را تشکیل داده اند. شما با خرید آنلاین سبد گل ارمغان و ارسال آن برای عزیزان تان دریایی از رنگ ها را به آن ها هدیه می دهید تا مخاطب تان را به قدم زدن در ساحل این دریای رنگارنگ و معطر گل ها برده و خاطره ای شیرین و به یاد ماندنی را برایشان رقم بزنید. ترکیب گل هایی با تم رنگ مناسب و گل هایی که از نظر زیبایی با هم همخوانی داشته باشند، همه نیازمند دانش وتجربه زیاد است که گل آراهای هنرمند گل بازار با سال ها تلاش در این زمینه به آن دست یافته اند.. شما می توانید این سبد را در مناسبت هایی مانند خواستگاری، تبریک عروسی و نامزدی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، و عذر خواهی و دلجویی، افتتاحیه، تشکر و قدردانی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 60 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های آنتریوم، لیلیوم اورینتال، آلسترومریا و ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ارمغان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
بادکنک
بادکنک
$‎2.95
باکس گل و ادکلن Sacrifice رها
باکس گل و ادکلن Sacrifice رها
قیمت عادی $‎92.95 قیمت ویژه $‎74.95
دسته گل دیبا
دسته گل دیبا
قیمت عادی $‎27.95 قیمت ویژه $‎22.95
سبد گل آفتابگردان و رز برسام
سبد گل آفتابگردان و رز برسام
قیمت عادی $‎45.95 قیمت ویژه $‎36.95