خرید سبد گل ترنم | گل بازار

سبد گل ترنم

سبد گل ترنم

$‎72.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال خرید سبد گلی بزرگ و شیک هستید، سفارش آنلاین سبد گل ترنم، یک محصول زیبا و باشکوه مملو از گل های رز قرمز و آنتوریوم های سفید است که با آرایشی زیبا آماده خوشحال کردن عزیزان شما است. گل های رز قرمز با زیبایی فریبنده و همچنین ظاهری شیک و ماندگاری بالا در کنار گل های قلبی شکل و بزرگ آنتوریوم سفید یک ترکیبی جانانه از گل و رنگ را به وجود آورده اند. یک آرایش مثلثی از گل های رز قرمز در سمت چپ و یک چیدمان سفید از گل های آنتوریوم همچون یک دیوار بلند در مقابل شما صف کشیده اند. گل های آنتوریوم نماد شادی و مهمان نوازی و رنگ سفید آن نماد پاکی و بی گناهی است و البته گل رز قرمز نیز همانطور که همه می دانیم نماد عشق فراوان است. برای همین این سبد گل تبدیل به یک سمبل برای ابراز عشق پاک شما به معشوق و یا عزیزان تان شده است. این سبد گل که توسط تیم طراحی گل بازار با تازه ترین گل ها آماده شده است، می تواند نماینده تبریکات شما در مناسبت هایی همچون تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، تبریک روز مادر و روز پدر، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی مراسم افتتاحیه و... برای عزیزان تان باشد.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آنتریوم و رزهای هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ترنم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده