خرید و سفارش گل آلسترومریا

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎299.94 قیمت ویژه $‎239.95
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل لیلیوم و آنتریوم اهورا
  قیمت عادی $‎191.19 قیمت ویژه $‎152.95
 15. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  جعبه‌ گل حروف و عدد
  قیمت عادی $‎28.69 قیمت ویژه $‎22.95
 16. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل ژربرا و لیلیوم سارن
  قیمت عادی $‎212.44 قیمت ویژه $‎169.95
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل آلسترومریا امروزه در گلفروشی ها بسیار به چشم میخورد. این گل با توجه به اینکه پس از جدا شدن از ریشه می تواند تا 2 هفته به صورت زنده باقی بماند، علاقه مندان زیادی را به سوی خود جلب می نماید. البته باید در نظر داشته باشید که گل فوق معطر نیست و از همین رو اگر شخص مد نظر شما به گرده های گل حساسیت دارد، انتخاب و سفارش گل آلسترومریا، عالی است. بسیاری از افراد به این گل سوسن نیز می گویند اما باید در نظر داشت که از لحاظ ظاهری این دو گل بسیار متفاوت هستند و طول عمر مختلفی نیز دارند. اگر شما قصد خرید و ارسال گل آلسترومریا را به صورت اینترنتی دارید، انتخاب های متفاوتی خواهید داشت که در ادامه می توانید با آنها آشنا شوید.


باکس گل آلسترومریا


در خرید آنلاین گل آلسترومریا، یکی از راهکارها تهیه باکس های مناسب است. باکس ها می توانند به صورت چوبی یا مقوایی باشند و در انواع رنگ ها نیز وجود دارند. با توجه به اینکه باکس های فوق دارای محفظه نگهدارنده هستند لذا می توان اطمینان حاصل نمود که گل سفارش داده شده به سلامت می رسد. درون این باکس ها می توانید کارت هایی به همراه جملات یادگاری نیز قرار دهید تا تاثیر بیشتری بر روی مخاطب شما داشته باشد.


دسته گل آلسترومریا


شاید شما بخواهید در خرید اینترنتی گل آلسترومریا، آن را به صورت دسته گل سفارش دهید. در این صورت باید حتما توجه نمایید که گلبرگ های گل مذکور عموما به رنگ صورتی و قرمز هستند لذا با تزیینات کاغذی سفید و طلایی ظاهر خوبی خواهند داشت. با توجه به اینکه گل فوق نماد پول، ثروت و مواردی از این قبیل است لذا می توانید برای تمام اشخاص اعم از نزدیکان یا همکاران خود آن را سفارش دهید. بسیاری از گیاه شناسان بیان می دارند که با هدیه دادن گل آلسترومریا شما به طرف مقابل خود نشان خواهید داد که وجود او برای شما مهم است و همیشه نگران او هستید.


سبد گل آلسترومریا


آلسترومریا می تواند یک گل برای عید نوروز باشد که با رنگ های جذابی که دارد، قادر خواهید بود بر روی سفره هفت سین خود قرار داده یا برای بازدید به اقوام خود هدیه دهید. در این حالات تهیه سبد گل گزینه بهتری است زیرا حمل و نقل آن آسان تر است. البته باید توجه داشته باشید که امروزه از این گلها به عنوان گل برای روز پدر یا گل برای روز مادر نیز استفاده می شود زیرا نشان دهنده احترام و علاقه به این عزیزان است.


گلدان گل آلسترومریا


همانگونه که گفته شد بسیاری از افراد گل آلسترومریا را چون دارای طول عمر زیادی پس از چیده شدن از ریشه است، تهیه می کنند اما باید در نظر داشت که گلدان گل آلسترومریا نیز بسیار زیبا است و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب می نماید. به همین دلیل بسیاری از افراد دوست دارند به عنوان گل برای ولنتاین یک گلدان آلسترومریا هدیه دهند. با توجه به اینکه این گل نیز به رنگ قرمز بوده لذا انتخاب خوبی برای این روز خاص می باشد.

باید در نظر داشت که امروزه بسیاری از افراد به سراغ خرید اینترنتی گل می روند زیرا از لحاظ زمان و وقت بسیار در مضیقه می باشند. شما در خریدهای اینترنتی می توانید هر نوع گلی را انتخاب نمایید، به خوبی آنها را با سایر گل های موجود مقایسه نموده و ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت به آدرس مد نظر شما ارسال شوند. در نظر داشته باشید ارسال سریع، ضمانت شادابی و تازگی گل و پاسخگویی فروشگاه آنلاین از جمله مزایای خرید اینترنتی گل می باشد.