خرید توسط
گزینه‌ های خرید
ارسال همین امروز
قيمت

خرید و سفارش گل آنتریوم

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل آنتریوم به صورت اینترنتی بسیار پر رونق و پرطرفدار می باشد. از این گل به راحتی می توان برای زیبا نمودن محیط کار یا منزل استفاده کرد. لذا بسیاری از افراد با سفارش گل آنتریوم، آن را به عنوان یک فاکتور مهم برای تزئینات خود در نظر می گیرند. این گل به راحتی می تواند حس شاد بودن، خوشبختی و زندگی را به سایر افراد منتقل نماید. جالب است که بدانید، گل فوق نماد مهمان نوازی است لذا افراد پس از خرید اینترنتی گل آنتریوم، آن را به عنوان بخشی از میزهای مخصوص پذیرایی و مهمانی در نظر می گیرند.
برای ارسال گل آنتریوم به صورت اینترنتی، بسیاری از افراد آن را به صورت دسته گل یا حتی گاها شاخه ای خرید می نمایند زیرا زیبایی ذاتی آن نیاز به تزئین خاصی ندارد اما می توان آن را با گل های دیگر همچون گل رز یا گل مریم نیز تجمیع کرد.

باکس گل آنتریوم

خرید آنلاین گل آنتریوم به صورت باکسی دارای طرفداران بسیاری است. این گل دارای رنگ بندی های مختلفی است و به راحتی می تواند با سایر گل ها ست شود. معمولا رنگ بنفش آن دارای طرفداران بیشتری بوده و گزینه خوبی برای دیزاین محیط محسوب می شود اما چنانچه می خواهید این مورد را به عشق خود هدیه دهید، می توانید از رنگ قرمز که نماد محبت و عشق است، بهره ببرید. از لحاظ ظاهری گلبرگ های این گل به صورت قلب است، لذا می تواند یادآور عشقی خروشان باشد.

دسته گل آنتریوم

از گل آنتریوم می توان برای مقاصد و محافل متفاوتی استفاده کرد. به طور مثال این گزینه می تواند بخشی از یک دسته گل برای عید نوروز، جهت تبریک باشد یا یک بخشی از تاج گل بوده و به عنوان هدیه ای برای افتتاح یک فروشگاه سفارش داده شود. با توجه به اینکه رنگ بندی های متفاوتی از این گل در بازار وجود دارد لذا کاربرد های مختلفی را نیز می توان برای آن در نظر گرفت. بسیاری از افراد از آنتوریوم به عنوان تکمیل کننده سبد گل اهدایی خود استفاده می نمایند. به همین دلیل می توان آن را به عنوان گل برای روز معلم، روز پزشک و ... تهیه کرد. در تهیه دسته گل آنتریوم، به راحتی می توانید آن را با سایر گل های زیبا چون آفتابگردان ست نمایید که یک دسته گل شگفت انگیز و خاص باشد. این مورد به راحتی می تواند نظر هر شخصی را به خود جلب نماید.

سبد گل آنتریوم

سبدهای آنتریوم نیز جز موارد پر فروش در گلفروشی ها محسوب می شوند. عموما در یبد گل هایی که برای عرض تسلیت و همدردی ارشال می شوند، از این گل می توان بهره برد. اگر قصد دارید تا در هر مراسمی متفاوت عمل نمایید و به راحتی بدرخشید، به راحتی می توانید به همراه پیشکش خود یک دسته گل آنتریوم را سفارش دهید تا لبخند شادی را مهمان لبان عزیزانتان کند. آنچه که کل آنتریوم را خاص و متفاوت می نماید، دیزاین و چینش عالی گل در داخل جعبه می باشد. در خرید های اینترنتی شما می توانید به راحتی این مورد را مشاهده کرده و سپس اقدام به سفارش کنید.

گلدان گل آنتریوم

اگر مایل هستید تا گلدان زیبایی به عزیزان خود هدیه دهید که با دیدن آن همیشه شاد شده و لبخند بزنند، گلدان آنتریوم همان موردی است که همیشه به دنبال آن هستید. از همین رو می توانید تعداد گل ها را سفارش داده و آنها را در قالب یک گلدان نزد عزیزان خود ارسال کنید. معمولا گلدان هایی که دارای گل های سفید هستند ظاهر شیک تر و لاکچری تری دارند. برای اینکه این گلدان ها طول عمر بیشتری داشته باشند، توصیه می شود تا آنها را در جای خنک قرار داده و مانع رسیدن نور مستقیم خورشید به آن شد.