خرید و سفارش گل ارکیده

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  باکس گل رز و ارکیده سوین
  قیمت عادی $‎84.94 قیمت ویژه $‎67.95
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  باکس گل ارکیده
  قیمت عادی $‎93.69 قیمت ویژه $‎74.95
 6. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  گلدان گل رز و ارکیده آیدا
  قیمت عادی $‎68.69 قیمت ویژه $‎54.95
 7. امکان تحویل برای فردا
 8. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  جام گل ارکیده سلطنتی
  قیمت عادی $‎184.94 قیمت ویژه $‎147.95
 9. امکان تحویل برای فردا
 10. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  سبد گل ارکیده و رز ستیلا
  قیمت عادی $‎131.19 قیمت ویژه $‎104.95
 11. امکان تحویل برای فردا
 12. امکان تحویل برای فردا
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل برای فردا
 15. امکان تحویل برای فردا
 16. امکان تحویل برای فردا
 17. امکان تحویل برای فردا
  NEW
 18. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  ناموجود
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل ارکیده به صورت اینترنتی امروزه طرفداران بسیاری دارد. این گل های زیبا دارای تاریخچه جالبی هستند. در گذشته این گل ها در بخش شمال آسیا و اروپا بسیار فراوان بودند اما جز نمونه هایی دسته بندی می شدند که اغلب خانواده های سلطنتی از آن بهره می بردند. به همین دلیل بسیاری از افراد آن را جز هدایای لوکس در نظر می گیرند. در سفارش گل ارکیده به صورت اینترنتی باید در نظر داشته باشید که این گل همواره پیام پاکی، لطافت و عشق را با خود همراه دارد. یکی از مزایای اصلی گل مذکور که موجب شده است جز گل های لوکس قرار گیرد، این مورد می باشد که دارای طول عمر زیادی است. با خرید و ارسال گل ارکیده به عنوان هدیه مطمئن باشید به راحتی در محیط اطراف خود برای مدتی طولانی پایدار و شاداب برقرار می ماند.

با خرید اینترنتی گل ارکیده می توانید یک هدیه خاص و زیبا را به اطرافیان خود اعطا نمایید که محیط زندگی آنها را تغییر داده و موجب شادابی و تغییر روحیه آنها می شود.

باکس گل ارکیده

در خرید آنلاین گل ارکیده انتخاب های بسیاری دارید اما باکس گل می تواند جز رایج ترین انتخاب ها باشد زیرا بسیار شیک و لوکس بوده و با این گل همخوانی صد درصدی دارد. اگر شما نیز جز افرادی هستید که در انتخاب گل غالبا با چالش روبرو می شوید و نمی توانید گل مناسب خود را انتخاب نمایید، توصیه می شود که حتما از گل ارکیده بهره ببرید. این گل ضمن سازگاری با محیط، حس آرامش و لطافت خوبی نیز به اطرافیان منتقل می نماید. گل ارکیده امروزه در انواع رنگ های زیبا ارائه می شود که همین مورد نیز می تواند توجه مخاطبان را به خوبی جلب نماید.

دسته گل ارکیده

دسته گل ارکیده برای افرادی که به شما نزدیک هستند و حالت رسمی بودن کمتری وجود دارد، انتخاب خوبی جهت هدیه دادن است. این دسته های گل می توانند به مناسبت تبریک تولد، روز معلم، روز پدر و ... باشند. به صورت کلی می توان بیان داشت که ارکیده یک گل کلاسیک اما زیبا می باشد که با اغلب سلیقه ها سازگار است. ارکیده را می توانید در انواع رنگ های بنفش، نارنجی، صورتی، سفید و ... در بازار مشاهده نمایید لذا حق انتخاب زیادی دارید و بر اساس سلیقه فرد مقابل خود می توانید آنها را با هر دیزاین مد نظر خود سفارش دهید. در نظر داشته باشید که امروزه از این گل در انواع تاج گل نیز می توانید استفاده نمایید زیرا بسیار ملیح و البته سنگین می باشد.

سبد گل ارکیده

اغلب سبدهای گلی که امروزه سفارش داده می شوند، حاوی این گل هستند زیرا کمتر شخصی می تواند از زیبایی این گل به آسانی بگذرد. تفاوتی ندارد که سبد انتخابی شما کلاسیک یا مدرن باشد، مهم این است که به کمک این گل ها می توانید بهترین سبدها و زیباترین آنها را سفارش دهید. از این گل برای مراسم خواستگاری و نامزدی به وفور استفاده می شود.

گلدان گل ارکیده

گلدان ها اغلب دارای گل هایی هستند که در محیط آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرند. ارکیده نیز یکی از انواع گل آپارتمانی می باشد. ضمن اینکه گل ارکیده بسیار زیبا بوده و محیط منزل یا محیط کار شما را با شور و نشاط می نماید اما باید به این مورد نیز توجه داشت که ارکیده به راحتی قادر است تا با محیط سازگار شود. این گل نیاز به رسیدگی زیادی ندارد بلکه کافی است تا آن را در مقابل نور غیر مستقیم قرار داد و هر زمان که خاک سطحی آن خشک شد، آبیاری کرد. این مورد به راحتی با اندک رسیدگی در محیط آپارتمان زنده باقی خواهد ماند.

اگر در خرید هدیه برای عزیزان خود دچار شک و تردید می باشید، گل ارکیده می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید، با خرید اینترنتی این گل متفاوت هدیه دهید.