خرید و سفارش گل اوریانتال

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  سبد گل و میوه فصل
  قیمت عادی $‎141.19 قیمت ویژه $‎112.95
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  باکس گل و بادکنک آروشا
  قیمت عادی $‎46.19 قیمت ویژه $‎36.95
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل حلقه ای دلارام
  قیمت عادی $‎177.44 قیمت ویژه $‎141.95
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل برای فردا
 18. امکان تحویل برای فردا
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
  NEW
 24. امکان تحویل همین امروز
  NEW
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل اوریانتال که از دسته خانواده سوسن و لیلیوم می باشد، بسیار رایج است. شاید این گل دارای اسم عجیبی باشد اما ظاهر آشنایی دارد که در هر فصل سال می توانید در گلفروشی ها، آن را مشاهده نمایید. بیشترین کاربرد آن برای زمانی است که شما بخواهید یک سبد گل زیبا را سفارش دهید اما در خرید های اینترنتی به صورت شاخه ای و باکسی نیز تهیه می شوند. همواره باید در نظر داشته باشید که در سفارش گل اوریانتال، با رنگ بندی های متفاوتی روبرو هستید. عموما از رنگ های صورتی، نارنجی و زرد کمرنگ در دسته های گل بهره برده می شود. اگر شما نیز قصد خرید اینترنتی این گل و ارسال گل اوریانتال را دارید، دقت نمایید که نسبت یه لیلیوم معمولی دارای رایحه تند تری است لذا اگر شخص مد نظرتان به گرده یا رایحه گل حساس است، لازم است تا محتاطانه تر اقدام کنید.

باکس گل اوریانتال

به صورت کلی اوریانتال با توجه به نوع گل درشتی که دارد بیشتر در دسته های گل مورد استفاده قرار می گیرد اما اگر بخواهید می توانید در باکس های بزرگ که دارای ارتفاع بلندتری هستند، قرار دهید. در خرید آنلاین گل اوریانتال را می توان با گل های دیگر، همچون گلایل، سوسن و ... انجام داد. اما اگر بخواهید به صورت تکی این مورد را تهیه کنید، توصیه می شود تا از رنگ های ملایم استفاده نمایید که زیبایی چندین برابر بیشتر را دارد.

دسته گل اوریانتال

تفاوتی ندارد که در کدام شهر و استان قرار دارید. امروزه سفارش گل در اصفهان یا سفارش گل در تهران علاقه مندان زیادی دارد و بیشترین گلی نیز که در این سفارش ها دیده می شود، اوریانتال است. این گل نماد عشق و دوستی و محبت است لذا می توان برای ایام و مناسبت ها نیز از آن بهره برد تا پیام کاربردی و مناسبی را ارائه دهد. توجه نمایید که در دسته گل های اوریانتال می توانید دو نوع از اوریانتال را بکار بگیرید. یک مورد به صورت شیپور و افراشته می باشند و مورد دیگر به صورت زنگوله ای و افتاده هستند.

سبد گل اوریانتال

سبدهای گل قطعا خواهان زیادی دارند. از این سبدها می توان برای افتتاحیه، تقدیر، یادبود و مواردی از این قبیل استفاده کرد. با توجه به اینکه حمل و نقل گل به این طریق آسان است، افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند. دیده می شود که در سفارش سبدها، اوریانتال جزء اولین گل هایی است که انتخاب می شود زیرا جدا از عطر خوب آن، زیبایی زیادی نیز به همراه دارد و می تواند با سایر گل های فصلی هماهنگ باشد.

گلدان گل اوریانتال

با توجه به اینکه گل های اوریانتال تا 6 هفته ماندگار هستند، بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا این مورد را به صورت گلدانی خریداری نمایند. در خرید گلدانی می توانید انتظار داشته باشید تا افتادن آخرین گلبرگ، همچنان عطر خوب از گل ساطع شود. در بین خریدها و سفارش گل در رشت این گل دارای طرفداران زیادی است. با توجه به رنگبندی های جذاب و متفاوت آن، توصیه می شود هر زمان که قصد تغییر محیط و طراوت بخشیدن به آن را دارید، این گل را جزء انتخاب های اساسی خود قرار دهید.

برای اکثر ما اتفاق افتاده است که گاها در زمان خرید یک هدیه دچار شک می شویم، در این موارد خرید یک گل زیبا و خوش عطر می تواند یک انتخاب مطمئن باشد. خرید اینترنتی گل دارای مزایای فراوانی است. شما می توانید بدون دغدغه در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را ثبت نموده و آدرس شخص مد نظر خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت پذیرش شده و ارسال گردد. با این روش دیگر نیاز نیست تا زمان زیادی را برای خرید گل و انتخاب آن صرف نمایید.