خرید و سفارش گل برای اولین دیدار

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 10. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  جعبه‌ گل حروف و عدد
  قیمت عادی $‎29.94 قیمت ویژه $‎23.95
 21. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز قرمز ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز سفید ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای اولین دیدار یکی از روش هایی است که می توانید فضای سخت ارتباط برقرار نمودن با دیگران را به کمک آن صمیمی تر نمایید. در اولین دیدارها برای اینکه بتوان حس اعتماد و رضایت افراد را جلب نمود با یک گل ساده می توان نظر طرف مقابل را به خود معطوف نمود. با توجه به اینکه در اینگونه مراسم ها اغلب شناخت از طرف مقابل بسیار کم است لذا نمی توان دقیقا گلی متناسب با سلیقه شخص تهیه کرد اما در سفارش گل برای اولین دیدار به صورت اینترنتی شما می توانید انواع گل ها را مشاهده نمود، در مورد آنها تحقیق کرد و پس از انتخاب رنگ مناسب اقدام به خرید نمود. با این کار دیگر نیاز نیست تا بین گلفروشی های مختلف زمان زیاد را صرف کرد تا یک گل مناسب خریداری شود.
برخی از افراد برای اینکه جو سنگین مراسم آشنایی را از بین برده و بتوانند علاقه و احساس خود را به طرف مقابل راحت تر نشان دهند اقدام به ارسال گل برای اولین دیدار می نمایند و در اینگونه ارسال ها عموما از گل های سرخ آتشین و مواردی چون رز استفاده می شود که نشان دهنده عشق و محبت است.

باکس گل برای اولین دیدار

در خرید اینترنتی گل برای اولین دیدار، یکی از مواردی که بسیار کاربرد دارد، باکس گل می باشد. باکس ها در انواع طرح ها و رنگ ها وجود دارند و به راحتی می توان هرگونه گلی را با هر دیزاین خاصی در آن قرار داد. چون حمل و نقل گل به وسیله باکس بسیار آسان تر است، اغلب افراد از این مورد برای دیدار های خود استفاده می نمایند. در یک باکس گل شما می توانید یک هدیه کوچک و حتی یک کارت دست نوشته یادگاری نیز قرار دهید تا خاطره انگیز تر شود.

دسته گل برای اولین دیدار

در خرید آنلاین گل برای اولین دیدار، تفاوتی ندارد که گل ارزان تهیه نمایید یا گل شما بسیار خاص و گران قیمت باشد. باید در نظر داشته باشید که گل همیشه می تواند لبخند را بر روی لبان شخص مقابل بیاورد. اگر از تهیه هدیه و کادو مطمئن نیستید و یا هنوز با علایق شخص مد نظر خود آشنا نمی باشید، توصیه می شود تا یک دسته گل ساده و ارزان تهیه نمایید که به صورتی زیبا تزیین شده است. در فروشگاه های آنلاین شما می توانید هر نوع گلی را در انواع رنگ ها، مدل ها و تزیینات سفارش دهید. البته اگر که قصد دارید تا از یک دسته گل به عنوان هدیه استفاده نمایید، تلاش نمایید تا گل های رنگارنگ با دیزاین شاد را انتخاب نمایید که یک سوپرایز عالی باشد.

سبد گل برای اولین دیدار

تفاوتی ندارد که گل برای خواستگاری باشد یا که بخواهید یک سبد گل برای نامزدی تهیه نمایید، استفاده از گل هایی که نشانه عشق و علاقه می باشند در همه حال زیبا، اثرگذار و مهم است. امروزه اغلب از گل های رز هلندی در اینگونه سبدها استفاده می شود که دارای زیبایی بسیاری می باشند البته می توانید با گل های دیگر چون نسترن و مریم سبد خود را تکمیل نمایید تا جلوه بهتری داشته باشد.

گلدان گل برای اولین دیدار

خرید گل برای سالگرد نیز یک امر پسندیده می باشد. شما می توانید یک گلدان گل طبیعی را به صورت اینترنتی سفارش داده و نزد محبوبتان ارسال نمایید تا هر بار با رسیدگی به آن یاد شما در قلب وی زنده شود. خوشبختانه ثبت سفارش این موارد همگی از طریق اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ممکن است لذا افراد می توانند به آسانی سفارش خود را تنها با چند کلیک ثبت نمایند تا در اسرع وقت به دست عزیزانشان برسد. البته در سفارش های اینترنتی پاسخگو بودن و ارائه ضمانت تازگی گل ها بسیار مهم می باشد.