خرید و سفارش گل برای تسلیت

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎277.95 قیمت ویژه $‎222.95
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای تسلیت یکی از راه هایی است که می توان از طریق آن مایه تسکین افرادی شد که عزیزی را از دست داده اند. با توجه به اینکه گل همواره مظهر زیبایی و حس و حال خوب بوده است لذا افراد با سفارش گل برای تسلیت تلاش خود را انجام می دهند تا کمی از اندوه و غصه بازماندگان کم نمایند. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که به هر دلیلی نتوانید در مراسم ختم شرکت نمایید. در این موارد ارسال گل برای تسلیت روشی اسان است که همدردی خود را با بقیه نشان داده و به آنها یادآوری نمایید که به یادشان می باشید.

باکس گل برای تسلیت

در خرید اینترنتی گل برای تسلیت، انتخاب های بسیاری وجود دارد اما این بین باکس های گل و دسته های گل انتخاب های خوبی می باشند زیرا حمل و نقل آنها آسان است و از سوی دیگر شیک تر نیز می باشند. در خرید آنلاین گل برای تسلیت عموما از گل هایی استفاده می شود که دارای تم سفید یا زرد می باشند. در اینگونه سفارش ها توجه به تزئین گل بسیار مهم می باشد. از همین رو اغلب از کاغذهای کشی یا روبان های مشکی بهره برده می شود.

دسته گل برای تسلیت

یکی دیگر از مواردی که برای عرض تسلیت مورد استفاده قرار می گیرد، دسته های گل و تاج گل هستند. تاج ها طبیعتا در اندازه بزرگ تری بوده و نسبت به دسته گل، رسمی تر هستند. این موارد می توانند به صورت ایستاده یا نشسته تزیین گردند. هر اندازه تعداد گل ها در این دسته ها بیشتر باشد، زیبا تر خواهد بود. اما اغلب خریداران بر اساس بودجه خود اقدام به سفارش می نمایند.

سبد گل برای تسلیت

در خریداری سبد گل، باید توجه نمود که اگر هم شخص مقابل شما بسیار نزدیک باشد اما استفاده از انواع گل رمانتیک در آن گزینه خوبی نمی باشد. در این شرایط گل ها نمی توانند پیام و مقصود شما را رسانده و گاها باعث سوء تعبیر نیز می شود. البته باید توجه داشت که ارسال گل به ایران از خارج از کشور بسیار آسان است. تنها با ثبت نام در سایت های اینترنتی و انتخاب گل مد نظرتان می توانید شرایطی را فراهم آورید که گل های انتخابی شما به دست عزیزانتان برسد. سبد ها می توانند به صورت کاملا مدرن یا کلاسیک باشند. از همین رو انتخاب های زیادی افراد خواهند داشت.

گلدان گل برای تسلیت

گاها برای اینکه بتوان حضور خود را نزد بازماندگان نشان داد، به جای استفاده از دسته گل، تاج و مواردی از این قبیل که خیلی زود پژمرده می شوند، از گلدان گل طبیعی استفاده می شود. گلدان ها عموما دارای گل های طبیعی هستند که نوید دهنده زندگی دوباره و روحی جدید به بازماندگان است. البته در تهیه این نوع گل ها باید دقت نمود که گلدان شما دارای تزئین مناسب باشد که ابراز همدردی با بازماندگان را به خوبی نشان دهد.

با تمام این توضیحات باید در نظر داشت که گل ها دنیای بزرگی دارند، برای هر نوع مناسبت چه خوشی و چه ناراحتی می توان از آنها استفاده کرد. البته باید توجه داشت که در هر رویدادی نیاز است تا گل مناسب آن تهیه گردد که پیام شما را به خوبی نشان دهد. امروزه با توجه به زیاد شدن مشغله های زندگی شهری و گاها بعد زیاد مسافت، افراد نمی توانند در مراسم های این چنینی شرکت نمایند اما سایت های اینترنتی فروش گل و گیاه شرایطی را برای آنان فراهم آورده است که به راحتی بتوانند درخواست خود را در هر ساعت از شبانه روز در سایت ثبت نمایند تا در اسرع وقت به دست عزیزان آنها برسد.